Nábytok, kde kúpiť?

sachovanka

Diidi super je ta predajna, nie? Mne sa paci, ako to tam maju aj moderne spravene a zariadene, ze sa tam dobre clovek citi. No a teda aj ste kupili s maminou, ci ako?

Julka266

Diidi ja som si pozerala online ponuku, na zaklade toho, co tu baby pisali a uz treti den ukecavam toho mojho, aby sme sa isli pozriet aj do predajne. Ze vsak nemusime nic kupovat, ale vieme ako dopadne. Mozno preto sa mu tam moc nechce :D Jednu mame celkom blizko, tak hovorim, ze by bola skoda tam nezajst, no nie?

freduska55

Julka266 ja som bola normálne akože prekvapená, že až toľko toho majú. Som dávno nevidela spoločnosť, čo by mala takto široké zameranie, že ozaj vieš u nich celú domácnosť zariadiť, čo sa nábytku týka. A čo sa mi tak zaľúbilo, že to vlastne všetko slovenská výroba.

diidi

sachovanka dakujem krasne za radu, som si to pozrela a nasla som si na tej stranke nesie aj predajne kde maju, tak sme sa tam boli pozriet aj s maminou, lebo to ona povodne zacala s tymito matracmi spekulovat, ze by bolo treba nove kupit.

blanika15

to ked sa tam clovek vyberie, ze ide napriklad sedacku pozerat, tak tazko sa potom odchadza len s objednavkou na nu, ked tam clovek zbada, co vsetko maju v ponuke. mne takto zakazdym srdiecko pisti, ze by sa mi nieco domov zislo vynovit :)

zziara

zatial otazky nemam, ked si sa tak ponukol, len som mala potrebu sa vyjadrit k tomu, ze je podla mna super, ze sa da takto vsetko na jedno mieste kupit. potom nemusis behat hore dolu po obchodoch a pozerat, kde je aka ponuka.

adamvr

kupovali sme u nich hadam komplet zariadenie do obyvacky, ci uz gauc alebo zostavu, takze ak by ste mali nejake otazky, mozete smerovat aj na mna. mozno by som vedel poradit, ze co sa da zohnat, ako to prebieha cele a tak dalej.