Nábytok, kde kúpiť?

Svetla777

pisticka nevies, ci maju aj viacero predajni? najlepsie aj v nejakych inych mestach, pretoze trencin nemam prave blizo a rada by som sa isla pozriet, ked sa tu hovori, ze sa oplati k nim zajst. alebo je aj moznost skontaktovat sa s nimi nejak online? i ked stale sa mi tam viacej hodi to osobne stretnutie. to by som lepsie vedela popisat predstavu nez nejak do telefonu alebo do mailu.

diidi

lienerka tak to tie nemocnicne, to je katastrofa. prelezane a mas pocit, ze sa donho ponaras. preto nechapem, ked niekto povie, ze ma rad makke matrace. mne vyhovuje tiez tvrdsi, ako si aj ty napisala.

lienerka55

diidi maju toho dost veru. pozerala som tiez aj tie matrace, ked som si listovala stranku. nevedela by som si sama vybrat, ktory by bol najlepsie pre mna. akurat viem, ze by som brala taky tvrdsi. lepsie sa mi na takom lezi ako na makkom. toho som si dost uzila v nemocnici, ked som lezala a to bola katastrofa. takto keby ides do showroomu, tak by ti vedeli poradit a nieco by ste vyskladali spolocne.

simranka54

paulita uz si si nieco pozerala? my sme teraz nedavno tiez kupovali novy stol, vsak to vies. ten okruhly roztahovaci by mohol byt zaujimavy. neviem, ci si pozerala aj tuto firmu, ale ak nie, tak skus nesia.sk maju tam super veci a robia na mieru, takze to je idealne, ze si vies vybrat presne, co sa ti hodi a pasuje.

alexaja

baby, poviem vám, že tá vizualizácia je úplná bomba. som nečala, že to bude tak dobre vyzerať. už nám raz robili vizualizáciu záhrady, ale to sa vôbec nechytá. pekne sa v tejto dá orientovať, viem si presne pozrieť, kde čo bude.

diidi

zampana som nevedela, ze maju taku siroku ponuku. som si teraz cez vikend akurat pozerala na ich webe matrace. nutne by sme potrebovali nove a v tychto beznych predajniach, co mame v meste neviem najst taky, ako by som si predstavovala. tak zvazujem, ze by som si spravila vylet ku nim do showroomu a povypytovala sa nato. lebo takto si sama neviem vybrat, co by bolo vhodne. len proste viem, ze chcem, aby bol vysoky ten matrac a primerane tvrdi, radsej viac ako menej.

zampana

paulita my sme si davali dva roky dozadu robit celu kuchynu aj vratene stola firme Nesia. po Slovensku maju nejake showroomy, tak by si si vedela aj vybrat, co mas najblizsie, ak by si sa chcela ist pozriet. to by som povedala, ze je asi aj lepsie, nez vyberat a rozhodovat sa len na zaklade obrazkov. takto by ti rovno aj poradili pripadne.

paulita

teraz ked sa prerobilo, tak je to v podstate jedno, aky tam bude. predtym sme mali taky klasicky obdlznikovy a stolicky z tych dlhsich stran. okruhly by mohol byt zaujimavy, keby sa spravil ako ten rozkladaci, tak by bolo dost miesta na vianoce napriklad, ked chodi viacej ludi ku nam. to si mala dobry napad. este keby si mi odporucila nejaku predajnu, kam by som sa mohla ist pozriet, tak by si bola skvela.

simranka54

uz si rozmyslala nad tym, aky stol by to mal byt? ci okruhly alebo obdlznikovy alebo aky tvar by mal mat? zaujimave su aj tie rozkladacie kadejake. ale chvalim ten manzelov pristup. to isto aj teba potesilo, ked sa k tomu takto vyjadril.

paulita

zienky zachrante ma. som si vsimla, ze tu debatite o stoloch. prerobili sme kuchynu a teraz nam tam nepasuje povodny stol. manzel povedal, ze jemu je jedno, co tam bude, ze aj tak by sme sa len dotahovali pri vybere, tak ze to necha cele na mna. kam by som sa mala ist pozriet? kde maju dobre ceny a kvalitne veci?