Nábytok, kde kúpiť?

Kvetulaaa

ahojte, spominate rozny nabytok, ale chcem sa opytat, ci oni vedia aj spravit take nieco ako navrh a vizualizaciu interieru. pripadne keby ste mi vedeli niekoho odporucit.

limovienka

to ano vilka. lebo takto si vies ty povedat, co by si ako chcela, co si ako predstavujes mat. my sme takto kupovali v Nesii. najskor sme boli pozriet na predajni, vybrali sme si, co by sa nam pacilo a potom sme uz doladili detaily.

vilka214

Blanika vidis, to mi nenapadlo, ze vlastne aj takto sa to da vyriesit... to je este lepsie a jednoduchsie ako zhanat nieco presne na taku mieru ako sa vyzaduje... proste si to necha vyrobit :)

blanika15

naty to by bola skoda hned zasahovat takto do novych stoliciek. vyskusaj sa na to popytat u nich. vsak nemusis tam hned chodit kvoli tomu, staci ked zavolas alebo napises mail, ze co by si potrebovala. ale vzhladom na to, ze robia na mieru, tak si myslim, ze by s tym nemal byt problem.

vilka214

Co som pozerala na stranke, tak boli tam aj kuchynske stoly aj stolicky... len si to treba pozriet, lebo ponuka akoze dost velka by som povedala... a hlavne teda aj rozne modely a typy stoliciek na vyber :)..

naty_gresova

Všímam, že spomínate kuchyňu, že ste niektorá kupovali, tak sa chcem opýtať, že či v tej predajni nemali náhodou aj stoličky k jedálenskému stolu. Boli sme už pozerať viacero ale nepasuje nám výška. Buď sú moc vysoké alebo nízke. Akože dalo by sa to nejak upraviť, keď sa kúpia, to je mi jasné, ale nechceme to takto riešiť aj kvôli záruke.

dragona

Miahu veď to áno, ono záleží nie len od toho, že čo kto preferuje a čo je mu pohodlnejšie, ale netreba zabúdať ani na zdravotný stav pri tomto. Ono napríklad detičky by nemali mať mäkké matrace, som sa dočítala nedávno. Ale zase na tvrdom sa nemusí každému dobre ležať. To by bolo asi najlepšie aj vyskúšať si myslím.

Julka266

Kiky1viky ked ja ti presne ani neviem, kedze aj ine sa bralo k tej kuchyni, vies ako. Ale to by ti aj tak nebola asi platna tato informacia, lebo je robena proste ako keby na mieru, takze to sa v tomto lisi si myslim, ale menej ako by som bola cakala :D Ak mas zaujem, tak si pozri kontakt, alebo ti mozem napisat, ze by si sa dohodla na stretnuti a by ste to cele prebrali, spisali a tak dalej.

diidi

sachovanka robila sa na ne objednavka a potom sa dalo aj dorucenie dohodnut. tak to som rada, lebo my by sme to nemali ako zobrat domov. take velke auto nema, ze by som to vedela nalozit a ani neviem, ako by sme sa s tym same dve teperili.