Nábytok, kde kúpiť?

miahu

dragona no jasne, to tak vseobecne aj co sa tyka rozmerov a aj vyplne, vsetkych tych materialov, to si vies vsetko vybrat podla seba. ale akoze nechala by som si v tom poradit. lebo predsa len nemozes tie vyplne kombinovat len tak hala bala. aj aby bol ten matrac v konecnom vysledku pohodlny.

dragona

Sachovanka dobre, že spomínaš aj ten matrac. Som si nebola istá, že či nájdem aj takéto niečo v debate, keď nesie názov Nábytok. Mohli ste si vybrať aj zloženie a tvrdosť a tak ďalej, keď hovoríš, že to je na mieru, či to je na mieru len čo sa týka rozmerov?

denissa84

Ahojte, ste tu spomínali kadečo, že ste pokúpili, alebo objednali. Ale nepadla reč o nejakom nábytku. Konkrétne by ma zaujímala nejaká obývačková zostava a konferenčný stolík. Že či aj takéto niečo by som vedela zohnať.

sachovanka

Diidi a aj sa vam podarilo kupit alebo teda objednat, ked ste boli pozriet na predajni? Neviem, ze ako to je, ci rovno sa da zo sebou odniest matrac alebo to je tiez tak na mieru, na objednavku.

Julka266

Dobraja to keby si mala hadat, ze co sme nakoniec vybrali a objednali, tak by si neuhadala do zajtra. Normalne si predstav, ze sme kuchynsku linku objednali :D Toto som akoze ani ja necakala, ze by sme s niecim takymto odchadzali. Chcela som v prvom rade pozriet stolicky ku stolu, lebo to mame take hrozne, co aj macka doskriabala, aj su take vysuchane uz a on si toto vymyslel. Ze kuchynu.

miahu

svetla777 tak normalne sa prezentuju tym, ze robia na mieru, na zakazku, takze ano. netyka sa to len nabytku, ale aj matracov. a vlastne vsetkeho, co si vies u nich zakupit.

dobraja

Julka266 a aj máte v pláne niečo kupovať? Lebo podľa mňa, keď už pôjdete do predajne, tak je veľká pravdepodobnosť, že nebude odchádzať na prázdno, keď som videla, čo všetko majú zaradené sortimentu.

diidi

sachovanka vidis to a to podstatne som nespomenula. jasne, ze sme kupili. akoze nie, ze sme hned brali matrace domov, ale robila sa na ne objednavka a ze potom je budu dorucene. to je podla mna este lepsie, nech by sme sa my mali s nimi teperit. ona ma taku vacsiu postel na mieru robenu, cize aj matrace su vacsie nez obycajne.