Nábytok, kde kúpiť?

vilka214

Dasena rada by som dala nieco na inspiraciu, len mi prave take tie calunene. Ale ked pozries tam co spominali, ze aj kuchyne navrhuju a kadeco, tak tam myslim, ze by si si mohla vediet vybrat nieco.

danena

No to plastové veru asi nie. Skôr keď tak tie drevené, že to by sme potom prípadne nejaké podsedáky vyriešili, ak by to bolo nejak chladné alebo tak. Aj som pozerala nejaké, ale nepadlo mi zatiaľ nič do oka. Kľudne keby ste napísali pre inšpiráciu, že aké máte vy doma, by som si to pohľadala a popozerala.

darrianna

Emmma aj si ich už skúšala kontaktovať? Reku či ste sa nejak dohodli, či ti to budú oni teda riešiť celé.

stromo_kocúr

co ti ja viem, ci plastove by som kupoval. to mi pridu take jak na balkon, ked ides na cigaretku, ze aby si si mala kam sadnut. my sme objednavali drevene a davali sme ich na objednavku robit. potrebovali sme, aby mali take dlhsie nohy, kedze sme doma pomerne vysoky, aj stol mame vyssi, tak aby to vyskovo pasovalo.

valaja

- aj máš nejakú predstavu, aké by to mali byť stoličky? len také nejaké plastové alebo drevené alebo aké vlastne? lebo tých možností je viacej. -

danena

Ja by som zase rada nejaké stoličky. Ale niečo nie čalúnené, ak by ste niečo také videli niekde. Mali sme, aj máme a keďže máme mačku, ona skáče kade tade a zadrapne do toho podchvíľou. A povedzme si, nevyzerá to potom práve najlepšie.

miahu

tak si dobre natrafila Emmma, mas to bez starosti a hladania. a len kuchynu akoze linku chcete dat robit ci aj tak, ze stol stolicky?

Emmma

To vážne? Ja som sem išla s tým, že aby ste mi skúsili poradiť, ako vymyslieť kuchyňu dispozične a ono aha rovno odporúčanie :)

diidi

kvetulaaa ano jasne, bezne aj navrhy interieru robia. to som tusim na fb alebo niekde videla, ze si zakaznik daval u nich aj navrhnut a aj vyrobit zariadenie do celej domacnosti, do novostavby.