Nábytok, kde kúpiť?

naty_gresova

Nemáte náhodou niekto od nich aj celú kuchyňu? Že či by ste nemohli pridať foto nejakú, aké vlastne robia kuchyne, na aký štýl a tak?

lienerka55

no jasne, to podla mna asi kazda predajna nabytku ma svoju predajnu. hadam kazdy si rad pozrie, co ide kupovat do domacnosti. akoze hej, niektore veci sa daju objednat aj bez pozretia alebo vyskusania. ale tak napriklad kupit sedacku bez toho, aby som si na nu aspon sadla, tak to nehrozi.

llnzzda

keď niekto robí nábytok na mieru, tak si myslím, že s týmto by nemal byť problém, však tam ide v podstate len o tú výšku nie? akože môžeš vyskúšať osloviť nejaké stolára ak máte poblízku, ale napríklad ja radšej riešim veci normálne cez firmy, kde ti dajú ku všetkému aj poriadne papier, zmluvu a tak. ono napríklad Nesia je jedna z takýchto nábytkárských spoločností.

valinka

Keď spomínate, že na mieru dať spraviť a vidím tu aj tie stoličky. Tak čo sa týka kuchynského stola, to by mi tam tiež vedeli spraviť tak, že keby si nejaký vyberiem, ale nepasovala by mi výška, tak že by sa to dalo upraviť. Lebo toto je u nás problém, že sme vysokí a tým pádom také tie štandardné veci z obchodov nám málokedy pasujú. Teraz máme taký viac menej vyimprovizovaný stôl, ale rada by som konečne mala taký originál od výroby, ktorý už netreba upravovať.

mydia

danena a mali tam aj také nejaké moderné? akože tým nechcem povedať, že tieto tvoje nie sú. ale také niečo s takým futuristickým nádychom. musím pohľadať nejakú foto pre predstavu, že aké mám na mysli.

Kvetulaaa

diidi to by som hned prijala dat si takto vsetko vypracovat nejakemu odbornikovi a este aby mi to presne na mieru a presne pre mna vyrobili. ono sice hladam niekoho ohladom navrhov, ale to len do jednej izby by som potrebovala, lebo si s tym neviem dat rady.

rastlinocka

tak tie su podla mna uplne super :) take jednoduche ale stylove, ze ich vies zladit aj s drevom aj s inym materialom a farbou. cenovo ta ako vysli?

danena

Takéto sme objednali. Sa mi zaľúbili, že sú vlastne také jednoduché, nie je tam nič zbytočné na nich. Neviem teda, čo poviete?