Nábytok, kde kúpiť?

Julka266

Samithia ano maju toho viacero, my sme povodne isli kupovat stolicky k jedalenskemu stolu a nakoniec sme objednavali celu kuchynu. Takze hej, je tam u nich kadeco :D Podla mna by si vedela akoze aj celu domacnost tam zariadit.

samithia

tam sa da kupit akoze hocijaky nabytok? ze ci skrinky, sedacky, stolicky, postel a tak? tak myslim, ze ci to nie je specializovany obchod len na nieco konkretne.

llnzzda

neviem presne, že čo dievčatá riešili, ale Nesia je takáto, že oni ti vedia aj na mieru spraviť. akože kadečo robia a pri všetkom sa dá dohodnúť ;)

luclucka

ahojte, pozeram, ze zvacsa o kuchyniach sa bavite, ale ked je to uz tema ohladne nabytku, tak sa skusim opytat. chcela by som konferencny stolik nejaky zaujimavy. v obchodoch je to vsetko dost take na jeden styl, nic co by ma zaujalo a oslovilo. tak reku ked hovorite o tom, ze na mieru tie kuchynske linky, tak ze ci nahodou ta firma aj taketo nieco by nevedela spravit podla nejakeho mojho navrhu, ze by sme nieco vymysleli.

naty_gresova

Sachovanka pozrela som si a sú fakt pekné tie kuchyne. Som si myslela, že keď sa robia na mieru, že to úplne akože aké si kto navrhne, že také spravia.

blanika15

nahodou si toto pamatam, lebo sme pozerali, ze kde maju predajne, ze kam to budeme mat najblizsie, kde sa nam vyplati ist a tak. tak odvtedy si to pamatam. co ti poviem, taketo veci, to mi v hlave zostane, ale taky nakupny zoznam, co by som si potrebovala pamatat, tak to neexist.

almia

blanika ty ale že úplne žena činu :D to si toto pamätáš všetko, či si to googlila? lebo ja s mojou pamäťou si absolútne neviem zapamätať, že odkiaľ čo máme doma. ale tiež sme si dávali robiť posteľ aj matracmi podľa našich rozmerov, ako sme si to predstavovali.

blanika15

bratislava, kosice, trencin, banska bystrica. nie je zac :) my sme boli v tej bratislavskej, ked sme zajednavali sedacku.

valaja

- áno slovenská spoločnosť to je. kde sídlia? fú, ťažká otázka, ak si dobre spomínam, tak predajní majú niekoľko, ale že kde presne to ti nepoviem asi. však na webe to budú mať istotne :) -

sachovanka

Naty to si pozri skor asi normalne na stranke, ze aku maju ponuku. Ked to robia na mieru, tak tie styly budu rozne si myslim. To uz kto sa ako na com dohodne.