vysoký tlak

Iren 1

Kycera, dík za opýtanie, je mi podstatne lepšie ohľadom vysokému tlaku.
Beriem vyššie dávky ryb. olej, ako doporučenie od / OTAZKY / tiež Q 10 a cesnakové tabletky.
Pijem čaj z hlohu, pestrec som úplne vylúčila a znížila som si Tyroxín o štvrtinku. Teraz mám už dlho tlak OK, ráno trochu nižší, len sem tam sa objaví srdcová aritmia.
Takže tlak som poriešila /si myslím / len bolia píšťaly, pália asi žily a sem tam nájdem modrinku kde tu, na ruke, dlaní, tak asi cievky, to ale môže byť za tým môj cholesterol ktorí odmietam liečiť liekmi, tak cievy trpia a možno aj nedostatok železa ako to vidieť na mojich vlasov, tenké,lámavé a suchá pokožka na hlave.

Takže stále budem niečo riešiť a z tohto kolotoča asi len ťažko vystúpim.

Kycera

Iren,
ak by si sa rozhodla podstúpiť tú alternatívnu diagnostiku, tak si zober so sebou aj hormóny a vzorky doplnkov, kt. používaš. Otestujú Ti ich a povedia, kt. sú pre Teba vhodné, kt. treba vylúčiť. Buď celkom alebo na určitý čas.
Mala by si začať piť čaje na odvodnenie, aby si tlak znížila - báza, žihľava,...

Iren 1

otazky - pijem denne 2x čaj z hlohu, aj omega 3 a ráno Q10, no nepochopila som COQ10....to je iné?
V osteocentre bola laborka na vit. D tiež ok, tak ten mi nechýba.

otazky

A klasiku ako hloh, CoQ10 a vysoké dávky rybieho oleja si neskúšala?
I keď CoQ10 má lepšie účinky ako prevencia infarktu myokardu alebo ako prostriedok na zmiernenie nežiadúcich účinkov pri liečbe statínov, ale preukázal aj malé zníženie krvného tlaku.
Napríklad sa začína ukazovať, že deficiencia vitamínu D počas hypo či hyper spôsobuje hypertenziu. A nielen u vtedy.

Kycera

Pokús sa o to! Cez endokrinologičku alebo obvoďáka! Zavolaj si tam, zistí si, od koho potrebuješ odporúčanie a kedy Ťa môžu vyšetriť. Povedz, že sa veľmi zle cítiš,...
Iren, chápem Ťa, máš pravdu, ale nedaj sa odbiť! Mrzí ma, že Ti neviem viac pomôcť. Snáď ešte by som Ti navrhla vyšetrenie prístrojom Šalvia v niektorej súkromnej alternatívnej ambulancii, kde Ťa poriadne preklepnú zo všetkých strán. A tam si môžeš vyskúšať aj ten spomínaný zapper. Dám Ti tu link, aby si mala predstavu, o čom hovorím : www.alter-med.sk.

Iren 1

Kycera, no do EU do Ľubochni mi asi obvoďák žiadanku nedá, keďže som vedená na endokrinologií a endokrinologička vie , že mám vysoký tlak, to bolo u nej aj pred pol rokom 170 /110 , teraz 165/100 o búšení srdca vie, ale je spokojná, že mám dobrú laborku na š.ž. a tlak má riešiť internista s liekmi .
Do Ľubochni sa tiež skôr ako v máji nedostanem, je tam dlhá čakacia doba a ako by sa postavili k tomu,že som sledovaná tu na endokrinologií.
Beriem pravidelne 88 Euthyrox a poviem ti je to svinstvo, lebo odkedy toto beriem, mám len samé problémy, najskôr pečeň, cholesterol,priberanie, padanie, vlasov,teraz tlak a sem tam vyskočí cukor.
Poviem ti bohvieaký život s týmto syntetickým hormonom nie je .
Tak som sa aspoň takto cez net vyventilovala a dík, že sa mi ozveš a čo to poradíš, som ti povďačná.