vysoký tlak

Iren 1

Nina 21, kde to kúpim? Ďakujem pohľadám len už nestíham.....možno vonku.
Aj tebe Slnecnavila ďakujem a ja si cením všetky rady, tak ako aj od teba, ale aj od Kycery....
Ozvem sa ako je to s tlakom,zatiaľ je vysoký aj v kľude, ako aj tep a cýst na pečeni sa zrejme nezbavím a áno po pestrecovom oleji, či čaji mi tlak stúpol ešte viac....že by pre tie cysty?
Teraz už utekám, len som pred cestou ešte nakukla, na nete už dlhú dobu nebudem a možno je to takto dobre.

slnecnavila

Tam je chyba v prispevku predtým ľanove semeno drvene 3 krat lyžička rano obed večer može byť do jedla-posobí regeneračne na prganizmus a pečen.ostatné vysldky boli super nie?

slnecnavila

Tam je chyba v prispevku predtým ľanove semeno drvene 3 krat lyžička rano obed večer može byť do jedla-posobí regeneračne na prganizmus a pečen.ostatné vysldky boli super nie?

slnecnavila

Pečen nie je nikdy čista, nepreživaj to. čo je podla teba vysoký tlak?
Pri pohybe sa zvyšuje aj nad 200, v klude meraj bez strachu.Pozri v predu v zdraví tam to píšu o tlakoch.
+anové semeno drvene -3 krat lyžička-DM-ku alebo si pomeť na malom kavovom mlynčeku -stojí cca 10e.
mrkvička cvikla jablčko ,ak chceš k jedlu alebo zvlášť postruhať.čajiky, a vodičku,je leto-tla sa zvyšuje v lete, ale sa može znížiť-piť,lebo srdce viac v lete pracuje.tam vpredu ti to vysvetlili v člankoch najdi.Že by od pestreca? asi nie,
Vzývaš kyčeru ked ho stretnem poviem-niekde som ho videla pri iných temach-popozeraj apoved mu ked chceš-myslím že je ženského rodu

Iren 1

Kycera, bude to tak ako píšeš, lebo zdravotne sa rokmi pri užívaní E. len všetko zhoršilo, Pretože nemám dobre skúsenosti s liekmi na štítnu žlazu, tak nechcem spadnúť do užívania ďalšieho syntetického sajrajtu.
Dík, že si si na mňa spomenula, aj to je istý druh pozitívnej liečby.

Mesačný princ, keďže aronia obsahuje jod, nebude to vadiť š.ž. nakolko je to autoimunita a vraj jod vtedy zvyšuje protilátky, ale inak som o nej prečítala, že harmonizuje a na vysoký tlak je dobrá....vyskúšam, myslím, že som pila z nej šťavu, ale to som mala po nej lietačky na WC.
Je aj v tabletkovej forme?

Kycera

Iren,
akurát som na Teba myslela a Ty tu máš už 2 príspevky. : )

Euthyrox? Verím! Hnačky máš v letáku spomenuté! A Ty môžeš mať aj iné nežiaduce účinky, ako sú tam uvedené. Ten vysoký tlak, aj vypadávanie vlasov môže spôsobovať tento hormón! Síce za vysoký tlak sú zodpovedné obličky, aj za vypadávaním vlasov, ale v tele všetko so všetkým súvisí, preto si myslím, že tento hormón narúša činnosť obličiek, čo má za následok vysoký tlak a padanie vlasov. Samozrejme za predpokladu, že tieto problémy začali až pri užívaní Euthyroxu.
Niekde som tu videla tému, dávnejšie, kde sa riešila alergia na tento liek, skús si to vyhľadať, možno sa niečo dozvieš.
Tak nech Ti cesta dobre dopadne a prospeje k zlepšeniu zdravia! Oddýchni si poriadne, aj za mňa!

Iren 1

Mala som 24hod. holter, ktorý preukázal vysoký tlak aj tep. Dostala som lieky, ktoré odmietam brať a hľadám adekvátnu náhradu.
Počas merania som pila čaj z hlohu, cesnakové tobolky, magnerot. Takže vidno, že tatiaľ cesta nevedie.
Zrejme aj pre vysoký tlak mi padajú vlasy a či? Myslela som, že je to anemiou, ale to je už OK, aj na cievnom sú žily OK, tak fakt to bude liekmi na štítnu žlazu, ale adekvátnu náhradu som nenašla - zatiaľ.
Teraz som sa zamerala na obličky / Tlak /, myslíte, že za to môže byť, zlé trávenie, lebo časté raňajšie hnačky - vlasy asi hej, ale tlak?
Zajtra cestujem mimo SK, na 2-3 týždne a možno mi to prospeje.

Iren 1

Tak dávam vedieť ako to je s mojím tlakom....hloh pomohol ale nie úplne. Idem na holter,len nechápem prečo si mám obliecť nátelník s dlhým rukávom ak má niekto skúsenosť, že prečo budem rada, lebo v tých horúčavách ...uf.
Zásoba železa je už OK, aj hemoglobínu.
Kycera, bola som na tom prístroji a vraj tlak, hnačky mi robí Euthyrox.