vysoký tlak

Iren1

Netreba - tak si zostala na mrtvom bode, ako to budeš riešiť ďalej?
Na endokrinologií čo na to hovoria.
Ja idem na krčné tiež a bola som na imunologií na vyšetrení a odber, ale výsledky budú až o 3 týždne. Tiež som objednaná na reumatologiu, ale až o 3mesiace, ako inak všade dlhá čakacia doba,tak som sa neposunula nikam. Pokožka hlavy desne svrbí, zatiaľ nič čo skúšam nezaberá.Tlak sa drží tak najviac vystúpi na 150 a často je v norme, tak lieky som nezačala brať a nový liek od endokrinologičky sa mi nepodarilo zohnať nikde, tak zobkám euthyrox ďalej. Mám častejšie hnačky práve ráno, tak ak niekam idem, tak nejem a ani hormon nezoberiem aby som bola bez potiaži s črevami a tak si myslím, že či by to takto bolo aj keby som nezačala brať hormon, lebo mám dojem, že to vzniklo vďaka nasadeniu tohto lieku .
Ty to nevzdávaj, ale možno fakt to nebude nič vážne a tak sa drž a dík, že si dala o sebe vedieť.

netreba

Iren ako sa máš, pokročila si nejako?

Ja z endokr. hľadiska by som mala mať všetko v poriadku, tak som šla opäť k obvodnému a povedala som mu o novej zväčšenej uzline, no ten jeho pohľad a celá tá vážna komunikácia potom, hneď mi bolo jasné, že na nič dobré nemyslí. Tak ma odoslal na infekčné, tam Dr. po vypočutí príznakov hneď skonštatovala, že do žiadnej školy dnes nepôjdem a nechápala, prečo som ešte doteraz nebola poriadne vyšetrená... Tak som bola dnes na RTG, aj na ORL, kde lekár hneď, že kto Vám povedal, že máte zväčšené uzliny??? :))...že sú malé a nič to nie, no tá "nová" má min. 2,5cm, ale nemalo zmysel mu čokoľvek hovoriť...

Iren1

Netreba - horčík a draslík mám OK, dnes som bola po výsledky a boli mi robené aj minerály, vitamíny, CRP,pečeňové testy a všetko bolo v norme až na sedimentáciu.

Kycera

Iren,
berie nových pacientov. Ak napíšeš všetky zdravotné problémy, dostaneš skorší termín. V každom prípade Ti prajem šťastnú ruku pri Tvojej voľbe.

netreba

Je to MUDr. Igor Vereš, chcela som ísř k nemu, lebo v okolí všetci endokrinológovia mali plno, ale nakoniec som sa dostala k inej, ktorá si nedávno otvorila ambulanciu.
Skús si ešte doplniť horčík a draslík zo stravy.

Prajem aj ja tebe skoré uzdravenie, drž sa! :)

Iren1

Kycera - dík vybrala som si 4-Ajuverda, nakolko Albertova vraj podľa niektorých tu nových pacientov neberie, len počkám na to aká bude laborka.