vysoký tlak

Kycera

Iren,
existuje viac spôsobov. Dá sa to Glauberovou soľou, tú Ti kvôli tlaku neodporúčam, ovocné a zeleninové šťavy, vláknina, rôzne produkty napr. od fy NaturalSwiss,...
Ak si vyberieš niečo z bodov 1- 4, budeš mať riadenú detoxikáciu, tak by som to nechala na nich, nech zbytočne nemíňaš peniaze.

katka163

na vysoky tlak ,cukrovku je velmi dobre a ucinne aloe vera ale v gelovom podani...je to vyskusane ale nekupite to v lekarni ani v obchode len objednat sa to da.

Iren1

Kycera, no to je pre mňa novina, že sa na tom podiela aj hrubé črevo, ale logiku to má.
Idem na odber na pečeňové testy, tak uvidím .Potom dám vedieť, ale ako vyčistiť hrubé črevo? Len klystír nie.

Kycera

Iren,
dnes som si ešte raz prečítala text a zistila som, že som niečo prehliadla. Máš pravdu, lupienka je problémom pečene, v kombinácii s hrubým črevom. V podstate je to intoxikácia organizmu cez hrubé črevo, ktoré je nabúrané - nečistoty prechádzajú do krvi a odtiaľ sa dostávajú na povrch tela.
Tak sa zdá, že pečeň v Tvojom prípade hrá najdôležitejšiu úlohu.

Kycera

Iren,
tak už dnes končím. Čakala som len na Teba. : ) Ak Ťa preháňa, potom máš buď laktózovú intoleranciu alebo alergiu na kazeín. Ak by sa to potvrdilo a aj súvis s psoriázou, potom by si mala aspoň niečo vyriešené. V každom prípade veľa šťastia.

Iren1

Netreba,nie som z Ba, ale nevadilo by mi vycestovať za dobrým endo. Ty ideš k nemu?
Lieky na tlak už neberiem, skúsila som bolo mi po nich horšie, pijem čaj z kapsičky pastierskej a tlak najviac 150, lepšie, lebo pôvodne bol 176, ale tep sa nedarí znížiť. Koľko vlastne má byť? Do 70? ten sa mi pohybuje okolo 90, aj keď niekedy klesne na 76-78.Aritmia sa trochu skľudnila po hlohovom čajíku a šťave z aronie.
Vidím, že ani ty to nemáš so zdravím na ružiach ustlané, tak ti držím palčeky nech sa zdravotne dáš do poriadku-tak skoré uzdravenie prajem a zas sa ozvi ako sa máš.

Iren1

Kycera ahoj,
Srdiečko mi poskočilo, že ťa tu vidím.
V Ľubochni som bola - pravda všetci endokr. sa riadia podľa tabuliek a tak skúsim niečo z toho čo si mi tu poradila.
Myslím, že psoriaza bude od mojej pečene, len ako som už písala pestrec mi nerobil dobre na tlak. Zrejme to bude ako píšeš aj z mliečnych výrobkov, najmä po kefíre a kysomliečnych výrobkov ma preženie. Vynechala som aj cukor a zháňam dechtový, alebo sírový šampon.