Sexuální orientace

Príspevok v téme: Sexuální orientace
MobyDick

Všiml jsme si zde, že vedle značně liberálních lidí, zde píšou i lidé velmi konzervativních názorů. Chci vytáhnou citlivější téma. Jaký máte názor na skupinu lidí, kteří jsou co se týče sexuální orientace v menšině, tedy bisexuály a homosexuály? O heterosexualitě je asi zbytečné psát, když to není pro většinu problém. Všiml jsme si totiž, že určitá část populace je přesvědčena, že bisexualita, nebo homosexualita je nějaká odchylka, která se dá odstranit, nějakou terapií, čí léčbou. Není to odchylka, a nedá se odstranit, nikdo vám jen neřekne, jestli je sexuální orientace geneticky podmíněná, nebo vzniká až ve vývojové fázi každého jedince (účinek určitých chemických látek, apod). Existuje podle vás vůbec bisexualita, anebo je člověk buď heterosexuál anebo homosexuál? Podle mě 50:50, to nikdy není, něco převažuje, jestli ne téměř vše.

Je to citlivější téma, tak se k tomu postavte s citem i rozumem, díky.

MobyDick

Johanson: samozřejmě že vtipkuješ, ale pokud to myslíš vážně, tak měl jsi číst lépe celý můj příspěvek. Původ homosexuality není znám, takže ti nikdo neřekne, jestli je to geny, působením hormonů, nebo nějakými jinými vlivy. Co je podstatné, je to tu od pradávna, a v každé civilizace i etniku, se všemi výhodami, nevýhodami a problémy.

Musím tě zklamat, ale myslím že nemalá část gayů je schopna mít poměr se ženou, a mít i děti, ale to co pro ně představuje muž, se asi s tímto nedá srovnat. Co staré Řecko, Řím, ale i jiné civilizace? Co období renesance v Itálii a slavní velcí umělci a jejich žáci (mistr a žák)? Mezi gay najdeš génie, i hlupáky, hloubavé lidi, i povrchní lidi, lidi dobré, i zlé a různé patologické jedince. To není žádný jednolitý celek.

Peklo je skvělé, je to jen vynález církve, a jeho spodobnění mě fascinuje (po umělecké stránce). Bohužel asi nevíš z čeho středověké peklo vzniklo, ta genese má původ v mnohem starším zobrazením podsvětí už někde ze starověkého Sumeru, ale i v jiných civilizacích existuje.

Pokud to bereš jako "gender propagandu", tak tě mohu ujistit, že tomu to nepodléhám, právě naopak, fascinuje mě ta antika. Společnost je masa, mě zajímají individuální lidé a jejich osudy, ne manipulátoři. Pamatuj, měl jsem na rozdíl od druhých dost času o tom všem přemýšlet, takže jsme do ničeho neskočil jen tak na slepo.

Mám doma nejeden náboženský spis, nejen Bible, a vím co si o tom myslí Starozákonní bůh, ten je tvrdý a nemilosrdný, ale problém je v tom, že Bibli vnímám jen jako metaforu.

Je rozdíl mezi skutečnou láskou mezi mužem a mužem (či ženou a ženou), a nebo tebou vnímanou nějakou zvrácenou představou tohoto aktu.

Mě se prostě někteří muži líbí, a to velmi, a ženy vnímám trochu jinak, ne že by se mi v minulosti nějaká nezalíbila, ale ta intenzita je slabší a slabší, a já už vím proč. Jsem totiž gay. Nejsem ateista, ale mé vnímání boha (či určitého řádu) je trochu jiné.

MobyDick

klik: chápu tvojí otázku, a vím kde míří. Já bych totiž gaye rozdělil do dvou základních skupin (ačkoliv ber to s určitým odstupem): na gaye zženštilé až afektované, a na ty mužné (to jsme i já). Ti zženštilí a afektovaní asi mají problém zapadnou mezi normální chlapy, možná se jich i bojí, a tak vyhledávají raději společnost žen, u mě je to naopak, vyrostl jsem s normálními kluky, běhali jsme po venku, prali jsme se a mohu ti říci, dnes už vím, že mnozí z těch tvrdých hochů jsou dnes gayové, takže o tom to není. Pokud ti šlo o toto. Mám rád společnost mužů, ale ne agresivních a primitivních, sprostých hlupáků s posměšky na adresu žen i homosexuálů, ano jsem citlivější v tomto, ale jsem muž. Zapomeň na to, že jsem ten afektovaný typ, co pohazuje rukama a baví se o módě, To je stereotyp. Je mylné se domnívat, že gay musí být nějaký slabý a afektovaný jedinec, který se snad bojí mužů. Co starověké Řecko, silná a krásní muži, vojáci, filosofové a jejich žáci, nebo renesanční umělci a jejich žáci?

K ženám chovám cit, protože to jsou pro mě potenciální matky, a potom záleží na tom, jaký má syn vztah ke své matce. Někteří gayové jsou vyděděnci, zatracenci, mají hluboké deprese a někdy si i sáhnou na život, to je mi líto. Ani já asi nemám celkově ideální rodinu, a dětství jsme měl sladko-kyselé, ale měli mě velice rádi. K nejbližším mám silné pouto.

Jsem schopen normálně diskutovat s ženami, i s muži, ale s primitivními burany ne.

V minulosti jsme už dostal otázku, jestli nejsem gay? Popřel jsem to, a vím proč. Jeden ode mě chtěl slyšet, že jsem "buk", byl velice agresivní, byla to složitá situace.

Jsme normálně vypadající, a fyzicky zdatný jedinec (výška 197 cm a váha více než 105 kg), o tom to není, je to o tom co cítíš. Já vím co jsem a to už dávno. Bisexualita je jen zdánlivá nerozhodnost, spíše kličkování od toho, čím je člověk více, respektive na 100 %, a já už to mám vyřešeno, byl to někdy až schizoidní stav. Prostě jsem se za to v minulosti styděl. Ale je to nesmysl.

Klidně se ptej, jestli máš nějaké dotazy.

Johanson

Asi čítate len to, čo Vám vyhovuje. Svätý Otec povedaj, že aj Vy ste Božie dietky !! Tak že ste rovnocenní, so všetkými ostatnými ľuďmi .Keď nebudete robiť pohoršenie na verejnosti a pred deťmi, tak by Vás mali aj rodičia mať radi a neodhaňať Vás!! Ale keď vidia ako sa verejne priznávate , že ste genetický postihnutý, a oni hľadajú chybu, čo zle spravili vo svojom živote, tak im to nesťažujte a žite v tichosti aby nik nevidel čo robíte ak chcete Skáčte si aj po hlave aj na ušiach tancujte.
Aj Manželia su schovaní, a na ulici sa nepoznajú,A nik nevie ,že sú manželia,. A Vý ste dajaká výnimka . že chcete viac trčať ako manželia, Kvôli pohoršeniu by ste mali žiť tak aby o Vás nik nevedel ,že ste postihnutí.
Aj človek bez nohy si dá urobiť protézu tak aby to nebolo poznať. Aby sa zaradil medzi normálnych, a nikomu nevýtrča svoju krátku nohu, pozrite aký som posthnutý !!
Ale Vám geneticky posthnutým, je všetko málo !!!!
Národy budú ťažko trpieť ak budú túto hriešnosť podporovať. Aj sám stvoriteľ BOH to zakazuje, a vy ste viac?, Nedovoľujete si priveľa ?

otazky

Messje, ďakujem.
Mám ešte jednu otázku. Opustil by si alebo inak zavrhol svoje dieťa, ktoré má inú sexuálnu orientáciu ako heterosexuálnu?

Messje

Johanson
Nie su schovani,su len odmietnuti rodicmi.Normalny rodic svoje dieta nezavrhne.
Len tolko k tvojmu hlupemu komentu.

otazky

Johanson a ty sa cítiš nadradený nad ľuďmi s inou ako heterosexuálnou orientáciou? A ešte jedna otázka. Cítiš na nadradený nad ľudí, ktorí veria v inú vieru ako kresťanskú či nie sú žiadneho vierovyznania?
A mám ešte jednu otázku. Ak je niekto podľa teba geneticky postihnutý, má právo na existenciu, pretože škodí ľudstvu. Čo by si teda s nimi urobil Nemyslím len s ľuďmi odlišnej sexuálnej orientácie.

Johanson

Mám vás rád všetkých to je jedno teplí ,studený.
Niečo Vážne Vám vysvetlím. Keby boli len lesbičky na svete Existovalo by ľudstvo ? odpoveď aj pravda je , že NIE!!!
Keby na svete boli len gejovia Existovalo by ľudstvo ? odpoveď NIE !!
Keď existujú miliony rokov Muž a Žena, Existuje ľudstvo doteraz ? odpoveď je ANO !!!
Odkiaľ sa vzali Gejovia a lesbičky ?, no predsa z muža a ženy !!! A Prečo sa dbre nekopíruju deti na muža a ženu???, lebo nastála genetická chyba!!!!
Ak sa narodí dieťa s genetickou poruchou bez rúk, nemôže dostať vodičký a riadiť autobus alebo lietadlo.Tak isto slepí, hluchý atď.
Z toho vyplýva ,že ľudia s genetickými poruchami nie sú zdravý. Každý skoro má nejakú maličkú genetickú deformáciu, Veľký zadok, zbiehajúce oči, krivá tvár atď.
Veľké genetické poruchy človeka obmedzujú. A sexualita je pre ľudstvo veľmi ,veľmi dôležitá, aby sa rozmnožovali dokonale, aby ľudstvo nevyhynulo.
Ak budu len gejovia a lesbičky, ľudstvo za dve generácie vymrie !!
Z toho vyplýva ,že nemôžene podporovať Genetický postihnutých ľudí, lebo škodia ľudstvu v jeho existencii !!!
Svätý otec správne hovorí aj to sú Božie dietky. Áno, ale Pán Ježiš jasne povedal: Kto pohorši jedného z mojích najmenších, tomu by bolo lepšie si oviazať kameň okolo krku a hodiť sa do hlbokej vody !!! A Vy ktorý máte takú vážnu genetickú poruchu, ste pohoršili u nás aj vo svete toľko maličkých chránencov Ježišových, že aj peklo bude na Vás málo.
Pozrite sa koľko ľudí je v ústavoch s genetickými poruchami v nemocniciach, Títo postihnutí nepohoršujú maličkých na uliciach v uradoch v školách !! Tých nevidíte nikde !!!
Sú schovaní aby čo najmenej ľudí o nich vedelo, že majú problémy. Tak isto aj Vy, ktorý máte takú genetickú poruchu, tak sa schovajte aby o Vás nik nevedel, že ste menejcenní. Aby ste nepohoršovali maličkých!!
Pán Ježiš povedal: Hriechy sú ti odpustené, choď a viac nehreš !!
Držte sa toho, že pán Ježiš Vám dal nádej a svätý otec povedal a Vy ste Božie dietky!!