Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Sexuální orientace

Príspevok v téme: Sexuální orientace
MobyDick

Všiml jsme si zde, že vedle značně liberálních lidí, zde píšou i lidé velmi konzervativních názorů. Chci vytáhnou citlivější téma. Jaký máte názor na skupinu lidí, kteří jsou co se týče sexuální orientace v menšině, tedy bisexuály a homosexuály? O heterosexualitě je asi zbytečné psát, když to není pro většinu problém. Všiml jsme si totiž, že určitá část populace je přesvědčena, že bisexualita, nebo homosexualita je nějaká odchylka, která se dá odstranit, nějakou terapií, čí léčbou. Není to odchylka, a nedá se odstranit, nikdo vám jen neřekne, jestli je sexuální orientace geneticky podmíněná, nebo vzniká až ve vývojové fázi každého jedince (účinek určitých chemických látek, apod). Existuje podle vás vůbec bisexualita, anebo je člověk buď heterosexuál anebo homosexuál? Podle mě 50:50, to nikdy není, něco převažuje, jestli ne téměř vše.

Je to citlivější téma, tak se k tomu postavte s citem i rozumem, díky.

Johanson

Páter Ferda hovorí, že spodné prádlo by sme mali nosiť z jednej prírodnej látky. Neni to vždy z ekonomického hľadiska a možné.
Ak budem mať aj 200 rokov, tak sa budem stále učiť a budem potrebovať večnosť na dokončenie objavov a vynálezov čo som si predsavzal a chcel niečo ešte dokončiť a tešiť sa z nich,kým sa dá.Lebo na tejto zemi mám len túto priležitosť.

otazky

Takže Johanson, ešte raz. Vyhýbaš sa odpovedi.
Johanson, ty sa považuješ za inteligentného, múdreho či vzdelaného?
A neodpovedal si na otázku, čo nosíš oblečené, pretože Biblia zakazuje nosiť oblečenie zložené z dvoch tkanín.

Johanson

Treba sa pozrieť aké je ľudstvo choré, koľko ľudí je psychicky chorých, a mnoho vecí nedodržujeme, ktoré Boh doporučil pre dobro človeka, a potom sa čudujeme prečo má ľudstvo také problémy.
Žiaľ aj nosenie takýchto látok prináša nášmu telu problémy. Exém , chronické choroby, genetické poruchy atď

A čo sa týka žltej rasy, keby nebolo patentov Z Ameriky a Európy, Mnoho desaťročí mali kolónie Angličania A dovliekli im technológie , kultúru. Nie inteligencia pohýna pokrok ale MÚDROSŤ !! A tú dáva Boh.

otazky

Johanson, ty sa považuješ za inteligentného, múdreho či vzdelaného?
A neodpovedal si na otázku, čo nosíš oblečené, pretože Biblia zakazuje nosiť oblečenie zložené z dvoch tkanín.

Johanson

Šalamunovi sa dostalo i veľa vzdelania veddel abo intelgetný, Ale nemal MÚDROSŤ , Preto si žiadal od Boha Múdrosť je nie inteligencia !!!!
Aj obyčajný človek nevzdelaný môže byť múdri.
Preto tu ide o MÚDROSŤ !!!!

Messje

Zlta rasa Johanson,zlta rasa.Ani toto ti nevyslo
A takto sa ja opytam...
Kolkym poctom si prispel ty do tej tvojej rovnice?Predpokladam,ze 20 si uz mal,tak nesmies zaostavat a dobehni za nas,ktori nicime ludstvo nasimi defektami,nech to nejak vyrovnas.
Len mam taky pocit,ze ludom zmyslajucim ako ty by sa malo zakazat pocitat rovnice.
Radsej porodim este 10 homosexualov,ako jedneho taraja,ktory ani nevie o com sam toci.
Ospravedlni ta len jedna vec,ze si si dnes nieco dal a stale to ucinkuje.Neber to uz Johanson.Je to pliaga.Skodi to zdravemu usudku a cistej mysli.

Buki

@Johanson Rozpravas hovna jak Fico XDDD Najinteligentnejsia rasa su zapadni aziati. Cinania, japonci korejci atd....

Johanson

Zabudol som
Múž + Žena v akomkoľvek vzťahu aj pri milovaní navádzajú deti a ostatných na rovnicu Muž + Žena = Perspektívne 3
Ale Muž + Muž = žiaden výsledok alebo následok konania. Žiadna perspektívna hodnota pre ľudstvo, len žijú sami pre seba !!Tak isto a ženy.
Druhé pohlavie je Tiež len človek a treba si ho vážiť a dobré skutky v živote treba robiť, aby na konci života ostala nejaká hodnota po nás, a aby sme tam na druhej strane nenariekali:
Postihnutý som bol, celý život som len vybľakoval, ako mi ubližujú a nechápu mňa a ja somár zaoberal som sa celý život mojímy problémamy a nič uzítočné hodnotné po mne neostalo. Premárnil som celý život, nemám nijakú hodnotu, Bóže, čo teraz so mnou ???

Človek je tu aby nekazil tento krásny život, ale aby pokračoval ešte ďalšie tisícročia.
Na svete Biela rasa vymiera, lebo aj homosexuáli prispievajú Ku zhoršeniu rovnice
Muž + Žena + d = 3 ,
dnes už platí Muž + Žena +d/2,1 = 1,95 Človeka !!! Bielej rasy
A prispievate k tomu aj VY hohomosexuali !
Vedci zistili, že biela rasa je najmúdrejšia a najinteligentnejšia s pomedzi všetkých rás, neni to veľa ale aj tie 3 % stačia. Aby ľudstvo sa zdokonaľovalo. Všetci na svete musíme pracovať na svoje živobytie To nie je obeta a dobrý skutok, to musíme !! Ale to čo z lásky urobíme pre druhého to je hodnotné , lebo sme dali kúsok seba zadarmo.A keď to má Výsledok Muž + Žena +d =3 , to aj oslavu urobíme a chválime sa okoliu pozrite ToTo je naša láska kúsok z nás
. A ste celý život aj posmrtný šťastní, že ste niečo dokázali, vychovať ďalšieho človeka ! Prípadne aj niečo objaviť užitočné.
Toto je absolútna nemenná pravda, ktorá je vo vesmíre a na Zemi nemenná.
Preto každý nech prispeje, koľko môže a nech nebrzdí pokrok ľudstva.To by mal byť cieľ každého z nás.

Buki

Nevim co to placas za nezmysli, normalne je dokazane ze homosexualita je vrodena. Da sa zistit uz o novorodencov.. Dalsia vec je termin "geneticka podmienenost" inak povedane dedicnost, nie je to dedicne ani sa to nijak neprenasa. Ale nie je to ani normalne. Je to chyba v programe. Mutacia. Program ktory zabezpeci aby sa slabi jedinci nerozmnozovali a nerozsirovali zle geny. Tod vse.Poviem uy len Na straz a smrt havedi!

Messje

Mesacny princ
No si ma rozosmial teraz :-D

Ipsik
Samozrejme ze nikto nie je dokonaly.Vlastne ,,,bol.Ja som bola,doteraz.Uz nie som.
Ale uz som sa schovala.
To mi vychadza rovnica
Muz+d-Zena
Muz plus dieta minus zena.Lebo ja tu uz nie som.
Kolko to teda je?