Ovocné kapsičky

sachovanka

Kupujem ich v tescu teraz momentalne, tam som si ista, ze ich budu mat ked potrebuje a niekedy ich mavaju aj lidli, teraz napriklad ich maju a este aj v akcii tak som bola tam kupit :)
No nevymyslaj, to bude lepsie :)

vevala

Jaj no to máš asi pravdu, tam sú tie hrdielka dosť úzke :/ Máš pravdu, nebudem teda asi zatiaľ špekulovať, skúsim to ešte pozrieť na tých čínskych stránkach

sachovanka

Jaj tak to ano :D Len som nevedela, ze ako to presne myslis vies :) Hej oni maju klasicke vyzivy v skle, tie kapsicky maju ovocne a zeleninove, s tym, ze su aj bio bez cukru, potom klasicke bez cukru, zeleninove bio a este take uz pre vacsie deti alebo ved kludne aj pre dospelych co uz maju aj cukor pridany :)
A pochybujem. Akoze isto by sa do nich dala napustit voda preplachnut ich ale nevidis dnu takze nevies ci sa to vyplachlo dobre a to by som neriskovala, ze ti tam bude nieco plesniviet. Radsej by som ich viackrat nepouzivala. A asi by si mala dost problem aj s tym ako tam dostat tu tvoju vyzivu

vevala

Počuj ti keď tie kapsičky kupuješ tak mi nevieš povedať či by sa nedali napríklad použiť viackrát? Vieš, že by som ich kúpila, potom dobre vyčistila a použila znova. Šlo by to?

mamita1

myslela som to tak, že som videla napríklad, že majú aj nejaké zeleninové nie? aj nejaké bio a ešte aj také nejaké farebné ale tie neviem čo sú zač, neštudovala som to. len čo som tak zahliadla

sachovanka

Rada by som to poradila nieco lepsie keby som vedela co :) Proste u nas este nic take nie je. Este keby si velmi chcela tak mozes pozriet na tych strankach kde sa objednavaju tie veci z ciny za par korun, lebo tam maju fakt niekedy tak veci, ze sa cudujem, ze to mohlo niekoho napadnut.
No ved vravim, ze je to slovenska firma, tusim z Novych Zamkov, tam maju podnik. A akoze viacej? Kupujem akurat tieto ich kapsicky a este vyzivy klasicke v skle :)

vevala

Aha, no ja som myslela, že by mi budete vedieť poradiť aj niečo lepšie, možno praktickejšie ako tie sklenené nádobky :) Ale ďakujem teda baby. Možno mi ešte napadlo, že by sa dali nejako vyčistiť tie z obchodu a znova naplniť? :)

sachovanka

Tiez som nic take nevidela, mozno niekde v zahranici ale u nas som zatial videla len, ze si normalne do misky daju. Aj ked myslienka je to pekna, ze by sa dali viac krat pouzit ako napriklad sklenene, aby sme setrili prostredie, ale zase tomu sa da tiez pomoct tym, ze budeme separovat :) Osobne na to ale nemam cas, aby som zakazdym robila cerstve, takze ked ideme na vylet, alebo len von na ihrisko, kupujem taketo kapsicky, tie Ovko. Hlavne preto, ze oni ich maju bez pridaneho cukru a mam aj dobry pocit, ze podporujem slovensku firmu. Pride mi to aj praktickejsie