Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

blanika15

pred tym, ako ti zistia nejaky zdravotny problem mas zbytocne nieco uzivat. vsak ani na chripku neuzivas antibiotika preventivne. ale ked uz by sa teda stalo, ze ti vyjde ten cholesterol vyssi, tak by som siahla nie po takom niecom na styl atb, ktore zatazuju organizmus, ale skor po niecom prirodnom, s lepsim zlozenim.

Allie1

Bez toho, aby si telo nejak zbytocne zatazovala, je najlepsi zdravy zivotny styl, vyvazena zdrava strava a pohyb. Potom nie je dovod na to, aby si sa zvyseneho choresterolu bala

christa366

To je sice pravda, no nie je lepsie mysliet na prevenciu teda este pred tym, nez nam vide, ze mame choresterol vysoky? Mna by skor zaujimalo, ci existuje nieco na take to udrzanie si zdravej hladiny

Tamarka_154

Preto sa zvykne aj niečo užívať, pretože vďaka tomu, že aj berieš niečo na zníženie cholesterolu, tak sa skôr zníži a zdravotný stav sa rýchlejšie zlepší.

fantomka

NatalkaBS skus si pozriet napriklad neziaduce ucinky, ze ako tie original lieky vplyvaju na telo a ako ho zatazuju. To je asi ten hlavny rozdiel by som povedala. Akoze keby si velmi chcela, da sa s tym bojovat aj bez liekov a doplnkov, ale to je potom beh na dlhu trat a kym sa dostavi nejaky efekt, tak to trva dost dlho.

NatalkaBS

Podľa čoho viete, že je to lepšie ako lieky? Ako ste sa k tomu vlastne dostali, že bude lepšie užívať niečo takéto?

malapehana

vsak na to sa predpisuju, nie? aby ti pomohli s tymto problemom. na co ine by sa potom uzivali asi tak? ale krstna napriklad neuziva lieky na cholesterol, ale ona si kupuje v lekarni armolipid. to je akoze take lepsie a setrnejsie k telu nez tie lieky na predpis.

lubby

ono da sa aj prirodzenou cestou znizit cholesterol, ze fakt sa niekto zameria na tu stravu, ale vdaka tomu, ze sa bude nieco aj uzivat k tomu, tak to pojde ako keby rychlejsie, ze skorej sa dosiahnu lepsie vysledky...

violoncistka

tiez by som to dopredu neriesila. vobec mi ani nenapadlo nieco takto preventivne uzivat, ked ani neviem, ci to vlastne potrebujem. ak ma niekto pochybnosti, tak to je najmenej zajst k lekarovi s tym, ze by si chcel dat spravit testy.