Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

malapehana

vsak na to sa predpisuju, nie? aby ti pomohli s tymto problemom. na co ine by sa potom uzivali asi tak? ale krstna napriklad neuziva lieky na cholesterol, ale ona si kupuje v lekarni armolipid. to je akoze take lepsie a setrnejsie k telu nez tie lieky na predpis.

lubby

ono da sa aj prirodzenou cestou znizit cholesterol, ze fakt sa niekto zameria na tu stravu, ale vdaka tomu, ze sa bude nieco aj uzivat k tomu, tak to pojde ako keby rychlejsie, ze skorej sa dosiahnu lepsie vysledky...

violoncistka

tiez by som to dopredu neriesila. vobec mi ani nenapadlo nieco takto preventivne uzivat, ked ani neviem, ci to vlastne potrebujem. ak ma niekto pochybnosti, tak to je najmenej zajst k lekarovi s tym, ze by si chcel dat spravit testy.

bronicka

... mona1 podla mna preventivne nieco uzivat nema nejaky zmysel.. pokial nejde vyslovene o nejake vitaminy alebo take nieco, ze co si telo same nedokaze vytvorit... ale v tomto pripade, ze na cholesterol by som nieco brala, pokial ani neviem, ake mam vysledky, ci to vobec potrebujem, tak to ee...

susana33

myslis akoze nieco konkretne poradit, ci co mas na mysli? ono zase nie je nejak nutne, aby rovno lieky uzival, su aj ine moznosti. neviem, ci to spravne nazvem, ale su aj rozne doplnky vyzivy, alebo teda take produkty, ktore nie su priamo na predpis, ze si ich vies aj sama zakupit alebo objednat.

amalias

dakujem vam krasne za postrehy a rady. vedeli by ste mi aj nieco konkretne poradit, co by mu mohlo pomoct? myslim ohladne tych liekov, co ste spominali. ohladne tej stravy, tak to dostal kopec takych letakov, aj som uz pozerala nejake diety a recepty a tak.

fantomka

Milo210 Ano, to sa zvyknu, ale zase to neber tak, ze zacnes brat lieky a tym je vsetko vybavene. Toto nie je proste chripka, ze ti stacia lieky a ked ich vyuzivas, tak bude dobre. Na cholesterol sa lieky uzivaju dlhodobo, tak to by som si poriadne zvazila vyber.