Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Táto diskusia patrí k článku: Ako prirodzene znížiť cholesterol?
Ako prirodzene znížiť cholesterol?

Zvýšený cholesterol trápi mnoho ľudí a vôbec nemusí byť jeho príčinou vyšší vek, či obezita. Zlé hodnoty cholesterolu majú aj štíhli a mladí ľudia, dokonca aj deti. Na vine je častokrát stres, ale najmä zlá životospráva. Ak vám váš lekár zistil z krvi zvýšený cholesterol, nezúfajte. Dokážete ho dostať do zdravých hodnôt aj bez tabletiek.

llnzzda

vieš čo, ja som pozerala na mojej lekarni (mojakaren daj do googlu) a tam majú zľavu ešte do konca mesiaca na tento doplnok, čo amalias píše. ak chceš kupovať takto z netu, tak sa to oplatí si myslím.

Julka266

Z netu odkial? Mas nejaku overenu stranku, z ktorej zvyknes objednavat? Lebo co som pozerala davnejsie este volaco pre maminu, tak tie ceny sa aj dost lisili na jednotlivych strankach.

Mona1

tiez som si myslela, ze su prosto len na predpis, ze liecbu musi mat nejak pod dohladom lekar. ale pisali mi, ze sa normalne daju kupit len tak v lekarni alebo aj objednat z netu napriklad. ale v kazdom pripade je dobre sa o uzivani poradit s lekarom, ci uz by si sa rozhodol sam si nieco zaobstarat alebo ti to niekto poradil. ale niektore tie lieky su take prirodne, ze ani tak nezatazuju organizmus. je vyberat, je z coho, len treba vediet aj podla coho sa rozhodovat.

amalias

dostala som ako odporucanie armolipid, len kym ho objednam, tak by som sa chcela este opytat, ze ci s nim mate niekto skusenosti, ci sa dostavili nejake vysledky, ked ste ho zacali uzivat a po akom case.

jurajho

to nestaci na znizenie len upravit stravu a zacal lepsie zit? i ked teraz, ked to pisem, tak to znie tak, ako keby ludia jedli ozaj len fastfoody a nijak sa nehybali. ale tak hadam ste ma pochopili, ako to myslim.

Gaspura

To áno, čo by som ja za to dala, keby mi lekárka dala niekedy na výber. Ale ona proste len predpíše a tým je to vybavené. Vážte si takýchto lekárov, čo majú aj taký ľudskejší prístup.

ladimed

podla mna je to praveze dobre, ze dal takto lekar na vyber. vsak nieco im poradil a uz nechal, nech si sami vyberu a zvolia nieco. co napriklad ocenujem, tak to, ze netrval vyslovene na statinoch, ale ponukol takuto alternativu.

hindrina

luclucka oba tieto lieky mamine poradila lekárka, ktorá jej robila testy na cholesterol. tak som sa tomu pomerne dosť venovala vtedy, lebo tak na čom si dať viacej záležať ako keď ide o zdravie rodiny.