Svadba

Príspevok v téme: Svadba
Nina01

Ahojte, chcem vas poziadat o radu, nakolko to nechcem nikomu povedat a neviem co mam robit, asi sa z toho zblaznim. Dnes ma moj priatel s ktorym zijem po presne10. rokoch poziadal o ruku. Je to asi super a pekne, lubim ho zrejme, teda ja s nim s radostou stravim cely zivot, ale ja sa nechcem vydavat. Neznasam tu predstavu, ze by som ja stala pri oltari, chytam z toho depku. Stale sa ma pytaju kedy si ho vezmem a ja vzdy NIKDY, lebo to jednoducho nechcem, je to moja vec, je to ako dat mi puta, psychicky ma to zvazuje. A on to vie. I tak ma dnes poziadal o ruku. Povedala som ano, ale asi mu doslo ze nie, kedze prsten som zabalila a odlozila. On nema vela penazi a ono ten prsten vtzera draho, ale ja ho jednoducho nechcem nosit. Som preto zla? Mam sa premoct a zit zivot podla jeho predstav alebo mu to mam rovno povedat, ze nic nebude a rozist sa?

marcka_64

My sme to mali veľmi podobne ako vy Darinka:-) A neľutujem vôbec, bol to krásny deň aj keď iba s pár ľuďmi;-)

lienerka55

to vas dobre napadlo Darrianna. myslela som si, ze ste si sami varili, ked ste mali len zopar ludi ale takto ste to mali aspon bez starosti. a kolko ste im za porciu platili alebo ako ste to mali dohodnute?

darrianna

Jedlo sme si objednali v cateringovej firme Josip, oni nám ho navarili a doviezli. Jedna známa nám to počas sobášu naservírovala pekne do misy a spravila potom aj hlavné jedlo, že to podávala na tanier, aby to nejako vyzeralo. A tak sme s jedlom nemali žiadnu starosť.

lienerka55

mozes mi prosim ta napisat, ako ste riesili papanie ak ste vobec mali nejaku oslavu? velmi mi tym pomozes, nakolko aj my planujeme malu svadbu. dakujem

darrianna

Normálne mi je ľúto všetkých báb, ktoré si z minulého roka presúvali svadbu na tento rok. Človek si myslel, že tento rok to už všetko bude v poriadku a vyzerá to ešte horšie ako minulý. My sme sa našťastie zobrali aj pri pár ľuďoch a fakt to neľutujem. Bola to super svadba so všetkým, čo ku svadbe patrí

ihlana

noo to veru hej len ja mam 5 kamaratok, ktore si presuvali svadbu a niektore veru mali problem, ze niektore terminy boli uz pozajednavane

raduskaaa

toho by som sa veru aj ja bala, lebo co viem, tak vsetky baby z minuleho roka svadby presunuli na tento rok a podla mna su uz vsetky datumy vybookovane... ale vyskusaj, za to nic nedas...

dudinka57

Raduskaaa noo vsak preto to riesim, aby som si vedela zajednat datum a vsetko ostatne zacat vybavovat. Zatial nemame nic a z toho zacinam mat tiez riadny stres!:-( Bojim sa, ze uz nic nebude volne:-( No vcera sme sa akurat bavili, ze vyskusame tu jesen a ak nebude volny termin, tak to dame az na jar 2022. Uz to kasleme, vydrzime.