Svadba

Príspevok v téme: Svadba
Nina01

Ahojte, chcem vas poziadat o radu, nakolko to nechcem nikomu povedat a neviem co mam robit, asi sa z toho zblaznim. Dnes ma moj priatel s ktorym zijem po presne10. rokoch poziadal o ruku. Je to asi super a pekne, lubim ho zrejme, teda ja s nim s radostou stravim cely zivot, ale ja sa nechcem vydavat. Neznasam tu predstavu, ze by som ja stala pri oltari, chytam z toho depku. Stale sa ma pytaju kedy si ho vezmem a ja vzdy NIKDY, lebo to jednoducho nechcem, je to moja vec, je to ako dat mi puta, psychicky ma to zvazuje. A on to vie. I tak ma dnes poziadal o ruku. Povedala som ano, ale asi mu doslo ze nie, kedze prsten som zabalila a odlozila. On nema vela penazi a ono ten prsten vtzera draho, ale ja ho jednoducho nechcem nosit. Som preto zla? Mam sa premoct a zit zivot podla jeho predstav alebo mu to mam rovno povedat, ze nic nebude a rozist sa?

eskii

...presne toto isté si stále hovorím, že my aj tak nemáme v pláne mať 100 ľudí, tak dúfam, že to bude všetko ok...máme cateringovú agentúru zajednanú, kuchárky sme žiadne nechceli a ani nezohnali..

kajomija

my sme svadbu neprekladali, mali sme ju minuly rok v juni. aj ked v aprili do mna uz vsetci hustili, nech ju prelozim, no ja som cakala do poslednej chvili a dobre som spravila, lebo nakoniec sme svadbu mohli mat normalne velku. a sybyla ked ta tak zaujima jedlo, tak my sme mali prenajatu firmu Josip a oni nam vsetko jedlo varili, servirovali a aj svedske stoly dokladali, ked sa nieco dopapalo. oni to dobre robia a vedia to robit.

sybyla

eskii a tak to nemate az tak vela hosti, to by mohli dovolit. mna vzdy najviac zaujima jedlo a preto sa ta na to aj spytam, ako budete mat papanie vyriesene? budu vam varit nejake kuchyrky alebo mate zarezervovanu cateringovu spolocnost?

eskii

...áno, už skoro všetko mám zariadené, už len také maličkosti doklepnúť a bude to...ale to až tak mesiac pred svadbou, to je ešte čas..my máme mať 60 ľudí, tak pevne dúfam, že ich aj budeme môcť mať a že nebudem musieť nikoho škrtať...

Svetlanka7

Nie každý je na svadbu a chápem to, ja osobne sa veľmi teším na svoju a teším sa na ňu, vybrali sme si krásne miesto v www.hotelzochovachata.sk pretože sa tam dá rovno aj ubytovať a už len dúfam, že sa to čím skôr kvôli situácií podarí, ale na druhej strane chápem, že nie každá žena to tak má a je to podľa mna normálne :) ciže podľa mna to nie je vôbec divné, keď sa sama na to necítiš a je ti to proti srsti

eskii

...my sme svadbu z minulého roka presunuli na tento rok, konkrétne na august..a ak sa nebude dať, tak smola, bude malá svadba..už druhý krát to presúvať nebudem..zároveň dúfam, že ako minulý rok tak aj tento rok to v lete bude v pohodičke..držte palce baby...

tymra

marcka verim ti, ludia si potom uvedomia, ze svadba nie je o tych ludoch ale o tych dvoch, ktory si slubuju, ze budu do konca zivota zit v laske a pochopeni a to je potom to caro aj malej svadby:-);-)