Každodenný stres a nespavosť

Danaanna

Klaxina to som si nevsimla, ze to tu pisali. Asi som zle citala, prepac:-(:-( Ale je to ozaj tak, ze ked ich vysadim nebudem mat ziadne abstaky a znovu problemy so spankom?

susana33

mohla by som sa informovat, co tie tabletky vsetko obsahuju? mam uz dlhsie obdobie problem vecer zaspat a doteraz som mala od mojej maminy tabletky na spanie, len uz som ich vyuzivala a dalsie by mi uz asi doktorka nepredpisala, lebo su navykove:-( tu som nieco citala, ze tie migstress su nenavykove. oni sa mozu aj dlhodobo uzivat?

NicolettEN

Ďakujem ti veľmi pekne jozefina za milé prianie, snáď budeš mať vo všetkom pravdu! Užívam ich už pomaly mesiac a môžem povedať, že už lepšie spávam:-)

Danaanna

Klaxina asi preto, lebo sa bojim uzivat nejake take tabletky na spanok. Bojim sa, ze si na ne zvyknem a uz potom budem musiet nonstop ich uzivat:-( Mam z toho vsetkeho velku obavu:-(:-(

Danaanna

Pekny den prajem. Rozhodla som sa sem napisat, lebo ma do toho dotlacili moje problemy:-( Neviem si uz dat rady!:-(:-( Volam sa Dana a mam 26 rokov. Pracujem v jednej nemenovanej firme ako administrativna pracovnicka. Svoju pracu mam rada, no niekedy si myslim, ze to uz nezvladam tak tahat ako kedysi:-( Strasne vela od nas chcu a ja som v kazdodennom strese, ci vsetko stihnem a ci vsetko bude tak ako ma. Z tychto stresov uz nemozem dobre ani spavat. Co mam robit???? Poradte PROSIM!

NicolettEN

Aj ja som to tak nakoniec urobila jozefina, objednala som si ich z internetu. Nikde som nenašla, či ich majú v lekárni, ktorú máme u nás v meste a tak som zbytočne neriskovala a objednala som si ich z pilulky. Hneď na druhý deň mi prišli a už ich užívam:-)

jozefinana

NicolettEN!Maju ich aj v kamennych lekarniach,no ja si ich najcastejsie objednavam z pilulky.Vacsinu liekov si objednavam cez internet,lebo sa mi nechce chodit priamo do kamennej lekarni.No kupis ich aj tam, aj tam.