Každodenný stres a nespavosť

NicolettEN

Potešila ma tvoja správa. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a idem si rovno tie tabletky MigStress objednať. Asi z pilulky bude najlepšie, že? Či dostať ich kúpiť aj v kamennej predajni lekárne?

jozefinana

NicolettEN!Doporucuju sa uzivat dovtedy,pokial nepocitis ulavu a mali by sa uzivat tri krat denne po jednej pastilke.Co sa tyka tej skodlivosti,tak nemali by skodit na ziadny iny organ,kedze su vyrobene z prirodnych rastlin,ktore telu neskodia!
Paliinoo!Nie je zaco,som rada,ze si sa o tom presvedcil!

paliinoo

jozefina tak trochu mas pravdu. neveril som ti na 100%. ale uveril som, ked som tabletky vyskusal. a este raz sa ti chcem podakovat za vsetky informacie a rady! dakujem!

NicolettEN

Ďakujem ti jozefina za odpoveď. A ako dlho sa odporúčajú užívať? Koľko tabliet za deň? A nie sú škodlivé na iné orgány v tele??

jozefinana

Paliinoo!Nerozculujem sa,to ti mozno len tak prislo.Pisala som to uplne v pohode,len som tam musela dat vykricniky lebo som citila z teba,ze mi sto percentne neveris:-)A ze to tak aj bolo?
NicolettEN!Podla mojho nazoru ano,kedze su ucinne aj na zbavenie sa stresu.Mohli by ti pomoct.Treba len vyskusat!

NicolettEN

Chcela by som sa poradiť ohľadne môjho problému! Je taký, že spávať našťastie spím v pohode, len každý deň mám stresové situácie v robote a neviem ako proti ním bojovať. Myslíte, že by pomohli aj mne tie tabletky?

paliinoo

jozefina verim ti, neboj sa! nerozculuj sa, to nie je zdrave! ved aj vevala mi to iste napisala a obidvom vam verim! keby som neveril, tak by som si ich ani neobjednal!!

vevala

Paliinoo!Nevadi,to sa stava,ze clovek jednoducho nieco vypusti zo svojej hlavy:-)No hovorim ti,ze je to tak.Su nenavykove vdaka tomu,ze su prirodne!

jozefinana

Paliinoo!Jednoznacne je to tak!Som si tym ista!Lebo ked je nieco prirodne,tak to nemoze byt navykove.Keby boli vyrobene z nejakych chemikalii,tak tam je to uz mozne.Ale tieto MigStress nie su navykove,to som si ista a stojim si za tym!