Každodenný stres a nespavosť

paliinoo

marcelo ani ja som nevedel, co je to za tabletky, no poradili mi ich tu a tak ich vyskusam. nemozem nic stratit, bud mi pomozu alebo nie. su to tabletky na lepsi spanok a zbavenie sa stresu (len tak v skratke)

merceelolo

jaskova @ paliinoo tak to som prekvapeny, ze aj chlapi maju taketo problemy. je pravda, ze ked je toho na cloveka vela, tak sa to odzrkadli prave na tomto, ze sa v noci neda dobre spat. nastastie s tym som nikdy nemal problem! prajem vam teda, aby sa to polepsilo. neviem sice, co je to za tabletky ale snad vam pomozu!

paliinoo

vidis, na to som pozabudol jozefina, ze su prirodne. to potom moze byt, ze preto nie su navykove!
marcelo predstav si, ze v poslednej dobe mam velke problemy so spankom. ale viem, ze to je zo stresov, ktore mam v praci a preto by som chcel nieco na upokojenie. aby som to do konca roka zvladol, lebo to bude trvat este do konca mesiaca:-/

jaskova

@merceelolo nemas uplne pravdu..v mojej rodine mali len chlapi problemy so spankom..aj moj ocko mal, pokial nezacal uzivat tabletky MigStress a teraz to chyta aj mojho muza...ma toho vela v robote, je pod neustalym stresom a tak sa stava, ze nemoze v noci spat a ze sa stale budi..no jemu som tie tabletky uz tiez nasadila..snad to bude lepsie..

merceelolo

palino a co mas problemy so spankom? s tym som sa este nestretol, ze by mal chlap s tymto problem. vacsinou ich mavaju zeny!

jozefinana

Paliinoo!Ale su to tabletky,ktore su vyrobene len z rastlin,takze su to prirodne tabletky,nie ziadne chemikalie,takze preto nie su ani navykove.Je to sice dost tabletiek denne ale nie su.Toho sa fakt bat nemusis!

vevala

@jozefinana- máš pravdu, riadne ma nahneval! Aj by som sa horšie vedela vyjadriť ale nechcem byť vulgárna:-/ Objednala som si ich z pilulky - z tej internetovej lekárne.

jozefinana

Vevala!Teba musel riadne nastvat tvoj doktor,ked mas takyto postoj:D:DAle zase v niecom mas aj pravdu.Tvaria sa mudro a pritom nevedia ani cloveku mnohokrat pomoct!Z kade si si ich objednala?
Paliiinoo!Su urcene pre dospelych ludi,takze od 18 roku zivota.A denne sa odporuca vypit 3 tablety-rano,naobed,vecer.