Bielenie zubov doma

Igina

bio zubne pasty si skušala? Su velmi dobre, bez chemie a podporuju prirodzene bielenie zubov. Obsahu mikroperličky, ktere zo zubov odstrania nečistoty a zuby maju prirodzenu belost

Juuara

Vik_torka to uz po takej kratkej dobe vidis zmeny? To sa mi zda fakt skoro.
Mohla by si mi poslat, ze kde sa to da kupit? Lebo ked pises, ze treti tyzden a uz vidis zmenu tak normalne ma to laka vyskusat :O

markaraa

Uz tu cosi o tom produkte Bia pisane je, skus si precitat starsie spravy od bab:-) A co sa tyka kavy, tak aj ja som sa jej dokazala zbavit. Kedysi som pila 2-3 kavy, postupne som obmedzila na 1 a potom som uplne prestala. Samozrejme, ze ju musis postupne vysadzovat, lebo inak ako si spomenula, ta bude boliet hlava.

ankka

@bianca.pp: a nie je to zbytočné si kupovať takú drahú zubnú pastu, keď tie výsledky nie sú až také tip top?...

bianca.pp

čo skusit nejake zubne pasty s bieliacimi učinkami, skušala si? Ja si na Notino kupujem pastu Nano care - tu čiernu a som nadmieru spokojna. Zuby nie su uplne biele, ale nie su žlte, maju prirodzenu bielu farbu

bia554

ahoj Vik_torka :-) to si dokazala len tak zo dna na den obmedzit kavu? nebolela ta hlava? ja sa o to snazim uz isty cas a vobec sa mi to nedari :-( a este sa ta spytam na ten brilliant, co to je? :-O prvy krat pocujem taky nazov.

sybyla

tak to som zase nevedela, lebo ja ked sem nieco napisem tak len vtedy, ked mam osobnu skusenost. neviem ako ini ludia ale takto by to malo byt!

swistica

@sybyla Tak specialne v tomto fore je tolko reklamnych prispevkoch, ze treba velmi zvazovat to co napisal skutocny pouzivatel a co reklamny troll. Tiez je otazne, ze ak niekto napise o pozitivnej skusenosti s bieliacim prostriedkom po par dnoch pouzivania, ci si na to este spomenie po navsteve zubara a ci sem doplni po case i dalsie informacie.

Vik_torka

_Tancca9_ aj hneď ti zmením pohľad na to:) brilliant coco používam už tretí týždeň obmedzila som kávu a výsledky sú fakt vidieť. keď som si to objednávala tak som nečakala že výsledky sa dostavia ale dostavili sa a ja som celá šťastná. aj ľudia v mojom okolí si to všimli a pýtali sa mi čo používam:) radosť mám z toho obrovskú:) niektorí nadávajú ale ja si to nemôžem dovoliť keďže nemám na to vôbec dôvod!