Bielenie zubov doma

Zuza_Petrankova

lenyia...presne ako si napisala...clovek nemusi nikde ist, iba spravi par klikov a nasledne mu to domov dorucia..a ty si ten kokosovy olej na bielenie tiez skusala?...

Zuza_Petrankova

ani sa necudujem, ze tento produkt nemaju v obchodoch...ved v dnesnej dobe ludia objednavaju skoro vsetko len cez internet...uz len potraviny si chodia kupovat ale co sa tyka oblecenia a inych takychto veci, tak vacsinou ludia vyuzivaju e-shop...a musim sa priznat, ze i ja...

klaksima

simdama!!!

ano byvam v Irsku a na Slovensko chodim pomerne malo aj ked teraz momentalne som, lebo mam dva tyzdne dovolenku. dakujem ti za odpoved, aspon budem vediet, ze si mozem smelo aj z tade objednavat tento super produkt na bielenie

simdama

- klaksima, u nich nie je problem ani zahranicie. posielaju brilliant coco aj do inych statov po celom svete za jednotnu cenu postovneho a to 5€. byvas niekde v zahranici? ak smiem vediet, tak kde??

simdama

- biabka4099, takyto maju sadzobnik, zoscreenovala som ti ho priamo z ich stranky, aby som nemusela vsetko prepisovat.

Biabka4099

Fú, tak to by som mala ďaleko, keby som si to tam mala ísť kupovať osobne. To jedine, že by som do BA mala cestu.
Koľko stojí doprava, keď sa to takto objednáva??

simdama

- biabka4099, presne na toto som sa u nich informovala, lebo som chcela vediet, ci nemaju aj nejaky obchod, kde by sa to dalo kupit. no odpisali mi, ze momentalne len v jednej predajni sa to da kupit a to v Bratislave, kedze velkoobchod maju zatial velmi slaby. ludia si asi zvykli objednavat cez internet, kedze to je jednoduchsie a rychlejsie. ale u nich sa nemusis bat, ze by ti to neprislo. uz som viac krat objednala a bez problemov.