Bielenie zubov doma

Tamarka_154

@Radika neviem v ktorom je týždni ale začiatkom mája má termín, takže ona je už dosť veliká a už musí byť len doma. Už ani do roboty nechodí, lebo jej to doktor zakázal. Tá moja kamka bude mať dievčatko:-) Už máte aj meno vymyslené? A aby som nezabudla, zisťovala som ti to a napísala mi názov Brilliant Coco, že to teraz používa a že je to vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy.

Radika

Tancca9... Ano to je pravda, ze par mesiacov mi uz neublizi, lenze vacsinou tie produkty na bielenie, ktora sa nemozu pouzivat pri tehotenstve sa nemozu ani ked zena koji... A si teraz predstav, ze napriklad dalsie dva roky budem kojit a to tolko mam cakat?... Preto ma napadlo sa spytat, ci neexistuje nejaky aj taky, ktory sa moze aplikovat pocas tehotenstva a aj kojenia...

Tancca9

Vies len ked si uz doposial vydrzala, ze si to neriesila, tak vydrzala by si podla mna aj do casu kym porodis. Niekolko mesiacov to podla mna nemoze byt problem. Ale to je moj nazor.

Radika

Tamarka_154... Dakujem ti velmi pekne... Som v 23.tyzdni... A ona je v ktorom tyzdni?... Bola by som rada, keby si mi to zistila, dakujem:-)... Vyzera to na chlapceka:-)...

Tancca9... Mas sice pravdu, ze sa nemam kam ponahlat ale rada by som mala krajsie zuby... Vies potom by aj moje sebavedomie bolo lepsie a preto nad tym stale rozmyslam...

Hnedovlaska8

NIA900 VIES, NIEKTORE TIE PRODUKTY MOZU MAT VPLYV NA BABATKO, LEBO OBSAHUJU VSELIJAKE CHEMICKE ZLOZKY A TIE NEMUSIA BYT VHODNE. ALE CO TU BABY ROZOBERAJU TEN PRIRODNY PRODUKT, TAK TEN NEMA AKO USKODIT, KEDZE OBSAHUJE 100% PRIRODNY KOKOSOVY OLEJ S PRIRODNYMI AROMATICKYMI PRISADAMI. TAKZE PRETO SI MUSIA TEHOTNE CI DOJCIACE ZENY DAVAT POZOR!

Nia900

- ja napriklad vobec nechapem ze preco by si bielit zuby nemohli aj zeny v tehotenstve?? kde tam je aky problem?? moze to mat nebodaj nejaky vplyv na dieta na plod?? -

Tancca9

Radika podla mojho nazoru celkovo bielenie zubov v tehotenstve nie je vhodne! Radsej vydrz kym porodis a potom toto zacni riesit, ved sa nemas kam ponahlat, ci??

Tamarka_154

@Radika jééj gratulujem ti k miminku:-) Kamarátka je tiež teraz tehotná ale ona si nejakých produktom bielila zuby, no neviem názov:-/ Zistím ti ale:-) A v ktorom mesiaci si? Už vieš, čo budete mať, či dievčatko alebo chlapčeka?

Irenn-a31

...Laluska mohla by si mi nieco viac k tomu produktu napisat?...Nic o nom neviem ani som o nom nic nepocula, tak by som bola rada keby sa nieco dozviem...

laluska87

Hm, moze byt ze zanecha taku prichut ale co som pocula, tak ziadny olej by sa nemal konzumovat bez tepelneho upravovania. Takze stale sa drzim svojho pravidla, ze by som si to do kavy nedala! Ano, vcera vecer som mala viacej casu, tak som trochu surfovala po internete a zaujal ma produkt brilliant coco. Pocula si o nom? To by mal byt 100% prirodny produkt na vybielenie zubov. No este idem pozistovat nejake blizsie info a mozno potom skusim :)