Bielenie zubov doma

Biabka4099

Prečo sa to nedá zohnať v obchodoch? Osobne moc toho cez internet neobjednávam, mám taký rešpekt pre takýmto nakupovaním, bojím sa, že by mi neprišlo to, čo si objednám :/

Vik_torka

_bia554_ v obchodoch to ešte nepredávajú, tak si to treba objednať cez ich stránku brilliantcoco.sk. je to jednoduché, nemusíš sa ničoho báť, zvládneš to:)

_greha_11_ je jasné, že čím dlhšie, tým lepšie ale už po 2 týždňoch by mal byť vidieť výsledok. no keď sa nevieš rozhodnúť, ktoré balenie, tak zlatá stredná cesta a máš to vyriešené:):)

greha_11

neviem ja tak nad tym uvazujem, ze co sa asi viac oplati, predsa len asi trva istu dobu kym vidiet vysledky nie? cize cim dlhsie to clovek pouziva tym to bude viditelnejsie, nie?

bia554

nie nevedela som o tom Vik_torka, ale uz viem a to je dobre :-) okey, uz aj ceny viem a este mi povedz, kde to kupim?

Vik_torka

_greha_11_ nie som si istá o aký darček ide, keďže to veľké balenie som si neobjednávala ale myslím si, že ako darček posielajú bambusovú zubnú kefku, ktorú majú tiež v ponuke:) tak väčšie sa lepšie oplatí, to je jasné. len väčšina ľudí si najprv malé balenie zakúpi, vyskúša a potom keď sa im produkt páči, tak kupujú tie veľké. ale kľudne si môžeš hneď aj to veľké:)

dayrealco965

Bielenie zubov - ibright.lv je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Vik_torka

_bia554_ vidíš, tak to je super krok, že si ju aspoň obmedzila. postupne ju aj úplne vylúčiš, uvidíš:) aj ošetruje, o tom si nevedela? myslela som, že vieš:) dĺžku kúry si môžeš vybrať, buď 2, 4 alebo 6 týždňov. na 2 týždne stojí 15,99€, na 4 týždne 28,99€ a na 6 týždňov to je aj s darčekom a cena je 40,99€.

bia554

mas moj obdiv Vik_torka :-) ako som pisala, ja som to skusala uz viac krat ale nikdy som to nedala, lebo ma priserne zacala boliet hlava a aj tak som si kavu spravila :-( no aspon som ju dokazala obmedzit :-) uz to je velky uspech u mna :-) to nie len bieli zuby ale aj osetruje?? :-O wau, tak to som necakala! kolko to stoji a ako dlho sa to musi aplikovat na zuby?

Vik_torka

_bia554_ aj mne sa to zdá také neuveriteľné ale áno, dokázala som to! jednoducho som si prestala robiť kávu, prvé dni ma bolela hlava ale postupne to prešlo. sem-tam som si spravila zelený čaj, lebo aj ten obsahuje kofein ale to iba vtedy, keď bolo najhoršie. brilliant coco je za studena lisovaný kokosový olej s mätovou príchuťou, ktorý sa používa ako takzvaný OIL Pulling - v preklade kokosový olej ktorý biely zuby, ošetruje zubné kazy, odstraňuje zápach z úst, lieči krvácanie ďasien, atď. má aj mnoho iných vedľajších účinkov.

_Juuara_ áno, už po takom krátkom čase to vidím! dá sa to objednať cez ich e-shop. nebudem ti tu pridávať link ale ťukni si do googlu brilliantcoco. sk a hneď ti to vyhľadá. keby si mala nejaký problém tak kľudne píš.