Bielenie zubov doma

amalias

Cauky Naty, neviem ci nie je uz neskoro, no chcela by som ti poradit vynikajucu zubnu pastu Zero Waste od Brilliant Coco. Je to pasta, ktora aj bieli zuby a nie len to ale aj poriadne osetruje a lieci. Kludne ti mozem aj viac informacii poskytnut ale si pozri na nete, vsetko maju na stranke vypisane.

lenyia

Zuza_Petrankova = dá sa povedať, že áno. Ja ten rozdiel vidím a aj niektorí príbuzní z rodiny mi už hovorili, aké mám krajšie a belšie zuby. Tak očividne to je vidieť :-)

FrantiskaMokra = a už to máš asi aj doma, že? Tak čo hovoríš? Vyskúšala si?

FrantiskaMokra

lenyia veru este som ho nikdy nekostovala...ako na tvar ho pouzivam ale jest ma to nikdy nenapadlo...hm, ale ked tam je mata, tak to mi bude chutit, lebo matu zboznujem...stale si robim matovy caj...tak si to idem vyskusat objednat a som zvedava na vysledok...dakujem ti za rady a pomoc...

Zuza_Petrankova

lenyia...ano?...tak to je paradicka...istotne uz mas krasne biele zuby, ze?...lebo ako pozeram na datum, tak uz prvy mesiac ubehol...

lenyia

FrantiskaMokra = nikdy si neskúšala jesť kokosový olej? Lebo ten býva trochu horký, ale keďže do tohto produktu pridávajú príchuť mäty, tak je to úplne v pohodičke a chutí to tak mätovo. Neviem to k ničomu prirovnať, je to taká špecifická chuť. To musíš vyskúšať, aby si vedela. A kedy presne máš svadbu? Toto je ideálny produkt podľa mňa. Za pár týždňov už zbadáš výsledok :-)

FrantiskaMokra

bestinela no prave tuto pastu mi spominali, nech si len nekupujem, ze vobec nepomaha...tak tu som este nevyskusala a po pravde ani neplanujem...to uz skor sa mi pozdava ten brilliant coco (kokosovy olej)...este uvidim, co mi Lenka odpise a potom asi skusim objednat...

Bestinela

čo čierna zubna pasta? Neskušala si? Ja ju použivam dost dlho a moje zuby su biele a to pijem dost kavy a čaju. AK to chceš skusit, tak doporučujem Nano care

FrantiskaMokra

lenyia k comu by si chut prirovnala?...lebo co mi kamaratky hovorili, tak vacsina tychto bieliacich produktov nie je bohvie aka...neviem sa rozhodnut, ktory produkt vyskusat...no nejaky chcem, kedze zuby nemam pekne a za par mesiacov ma caka svadba...

lenyia

Zuza_Petrankova = nooo ja ho momentálne teraz používam. Pred týždňom som začala, takže si ešte len pomaly zvykám, no vcelku sa mi to páči, dobre to chutí :-)

Bibione = nie, to som vôbec neskúšala. Pred tým mám nejaký rešpekt, nie je mi to moc sympatické :-D