Bielenie zubov doma

madgala

laluska poviem ti pravdu, ze v kave si to neviem ani ja predstavit ale ona si to pochvalovala. ze kava mala potom taku super kokosovu prichut, no jednoznacne jej tam musel ostavat aj mastny flak a uz len z toho dovodu by som taku kavu nevypila. ale sto ludi, sto chuti. no podme radsej na to bielenie. pozeram, ze chces tiez nieco vyskusat. uz si si zistovala nejake informacie o nejakych produktoch?

Radika

Babule moj problem je skor v tom, ze som tehotna (co som samozrejme rada), lenze moje zuby vyzeraju velmi skaredo a co som pozerala nejake produkty na vybielenie, tak na vsetkych bolo napisane, ze sa neodporuca pre tehotne zeny... Neviete mi teda poradit, ci existuje na Slovensku taky, ktory by mohli aj tehotne zeny?...

laluska87

Do kavy? To si neviem predstavit ale na tvar si ho davam aj ja, kedze mam moc suchu plet. A o bieleni uz taktiez uvazujem istu dobu ale este som neprisla na nic, co by bolo cenovo prijatelne a co by zanechalo aj vysledok. Tak ak nam niekto viete poradit, tak sa ozvite, dakujeme :)

madgala

karka ja som to nikdy neskusala ale pocula som od kamaratky, ze tento olej je na vela veci ucinny. ona si ho dokonca davala aj do kavy a dava si ho aj na tvar a vdaka tomu ju ma krajsiu a bez vyrazok. a preto si myslim, ze by aj zuby mohol pekne bielit. lenze ako to aplikovat? zistovala si si to uz niekde?

karka259

Ahojte:) Vidim, ze su tu uz nejake skusenosti s bielenim zubov no chcela som sa spytat na vas nazor, co si myslite na cistenie (bielenie) zubov kokosovym olejom? Skusali ste to uz niektora?

pehatahanka

jedine s čiernou bieliacou pastou od Nano care. Je najlepšia na svete. Teraz je na Notino v akcii, dnes som si dve objednala :)

Alzberta

Vieš čo, v podstate si každý vie zuby bezpečne vybieliť aj doma. V salóne z teba vytiahnu len prachy. Ver mi viem o čom hovorím ;-) No my v salóne používame gél na bielenie zubov IBright. Šéf to kupuje vo väčších profi baleniach. Je to veľmi bezpečný gél na bielenie zubov. Viac info o ňom nájdeš tu: track.ibright.cz Odporúčam ti, prečítať si o ňom čo najviac a potom uváž či by bol pre teba vhodný. My sním máme dobré skúsenosti.

Patta

Nova tema, jeeeej... no a teraz sa pripravme, ze tu nabehne marketingovy tím notino sk (byvale fejkove parfums...) a zacnu tu hadzat linky na ich web :)
Aaaa uz su tu :) uz ich tam dole vidim :))) klasika...robia to v kazdej diskusii, je to trapne...

Konkretne k tym Curaprox, tie pasty maju nulovy ucinok v bieleni zubov...su to obycajne zubne pasty tak ako aj kazde ine zubne pasty. ZIADNA zubna pasta ti nevybieli zuby...pasty lestia povrch zubov (cim su abrazivnejsie, tym viac). Ale ziadna pasta zuby nebieli a uz vobec nie tieto lacne typy pást...za malo penazi mas vzdy malo muziky, to si uvedom. A plati to aj pri bieleni zubov, je to normalne. Nenaleť im na tie ich trapne reklamy...Ta pasta ma navyse vsade negativne recenzie, nekupovala by som nieco take. Je to naoko jasny marketing, nic viac... ale na niektorych blbych ludi toto staci :) staci tam dat black is white a bla bla bla, napisat este "Whitening" a hura, kupujeme nie? :) ....niekomu to staci...a potom pride o polroka zalozit novu diskusiu a pise ze pouzil uz vselico, ale nic nezabralo ako tu dievcina nizsie... ale predajca ma zarobene...Curaprox je dobra znacka pre medzizubne kefky a zubne kefky, ktorymi si ale treba vediet umyvat zuby spravnou technikou, inak je umyvanie tymi ultra soft kefkami dost neefektivne, ale produkty na bielenie zubov NEMAJU. Aj ked sa teraz tvaria, ze tato nova pasta s lakavym obalom vam zuby vybieli. Nenaleťte na kazdu lacnu blbost.

Takze, ludia, uvedomte si v prvom rade, ze este nikto nevybielil zuby za 5 eur...biele zuby proste nestoja par eur. Zubne pasty nie su urcene na bielenie zubov, ale na umyvanie zubov zvonku. Nebudte blbi a nenaleťte hned na nejakych anonymov, o ktorych nic neviete, ked si robia taketo reklamy pre svojich zamestnavatelov a zarven SEO optimalizaciu pre svoje weby pridavanim priamy URL adries do diskusii !!!!...notino to robi v kazdej druhej diskusii, musia to robit, lebo maju novy web premenovany z parfums sk na notino sk, cize si robia SEO... staci prelistovat diskusie a musi vam to byt jasne aj ked zjavne nie ste na taketo veci odbornici...