Bielenie zubov doma

Radika

Tancca9... Som ti vdacna za nazor... A mas pravdu, dobre si ma precitala, ze to velmi chcem... Uz nechcem viac cakat!... Dam potom vediet vysledok, ci su moje zuby krajsie... No verim v to, ze budu!..

swistica

@miahu A ako bezny pouzivatel zisti ci je dany produkt bezpecny? hm
Velmi dobre informacie o tom cim bielit a cim nebielit zuby su napisane v tomto clanku
zblondynyzubarkou.blogspot.com
Pisala ho studentka zubariny, takze ja tieto informacie povazujem za relevantne.

Tancca9

Neviem no, napisala som ti na to svoj nazor. Ja by som sa neponahlala. Ale vyzeras, ze ty to velmi chces. Tak to vyskusaj.
A potom by si mohla dat aj vediet ci to malo nejaky efekt. ;-)

miahu

ako nehovorim, ze to uplne nie je pravda co si napisala swistica ale zase si ani nemyslim to, ze vsetky produkty ktore predavaju v obchode su zle a len poskodzuju sklovinu. najdu sa aj take, ktore vybielia zuby a neposkodia. btw nie kazdy si moze dovolit odborne bielenie u zubara, kedze dobre vieme, ze u nich sa to pohybuje v stovkach €.

swistica

Zuby bezpecne vybieli len zubar s pripravkami na baze peroxidu. Vsetko ostatne je zalozene na vysusovani, obrusovani, dehydratacii .... skloviny. Ked je sucha, vyzera svetlejsie. Tym sa ale poskodzuje. Predtym ako nieco zacnete svojpomocne robit, konzultuje to so zubarom. Usetrite si buduce problemy ...

adiinka40

si si ho objednavala z e-shopu alebo ho mali v niektorom obchode anechttlika? a aky mas z neho pocit?

janka ale u nich to je asi dost drahe, nie? co u nich stoji bielenie zubov?

JankaPriev333

Ja by som vam rada odporucila dentalbrothers.sk :) okamzite vysledky, bez pouzitia peroxidu, pohodlne a bezbolestne

Anechttlika

ženy chcela som vám len napísať, že ten produkt už týždeň aplikujem i ja...tak ak nejaké otázky, kľudne píšte...

Radika

Tamarka_154... Jeej, tak to je uz minimalne v 33. tyzdni... Ale to aj tak teraz nie je az tak podstatne, v ktorom je tyzdni... Skor je pre mna podstatnejsi ten produkt... Idem kuknut nieco o nom, ci fakt je vhodny... Ty mi asi blizsie info nevies dat, ze?... Mam na mysli co obsahuje, ako sa pouziva, kolko cca stoji, atd...