Využívanie "mama hotela" aj po 60-tke.

Príspevok v téme: Využívanie "mama hotela" aj po 60-tke.
zufala99

Už sme všetci zufali z tejto situacie. Moj 64-ročny stryc už v podstate od narodenia parazituje na mojej starej mame. Ja mam 43 rokov a už 21 rokov som osamostatnena, mam rodinu, dospele a takmer dospele deti (3). Stryc je lenivy flakač, ktory nikdy v praci nevydržal dlhšie ako pol roka, ženu nema...dieťa nemanželske o ktorom sme už davno nepočuli. Teraz je rok dôchodca a začiname mať pocit, že staru mamu využiva ešte viac. Ona má 93 rokov, je zaslepena laskou k synčekovi(asi preto, že je jej najmladšie dieťa) a vobec nebere do uvahy to čo jej my hovorime. Sme bezradni. Ako jej otvoriť oči aby konečne videla realitu ?

swistica

Zufala: uz tu nestrapnujes len seba ale aj ucitelske povolanie. Uviedla si dost udajov na to, aby Ta clenovia rodiny alebo susedia identifikovali. Dokazala by si sa im pozriet do oci? Zdravie je dost navstevovany portal. Uz tu bolo vsetko povedane, rady neprimas tak stale mozes poziadat admina o zrusenie temy.

zufala99

Áno, jednoduchší ľudia sa zmôžu len na opakovanie stokrát opakovaných metefór a frázičiek.

No nič, nechám tu hlúpačikov podebatovať si a ja idem makať, lebo mne neodbilo opustením budovy školy.

kabel

Trafená hus zagágala :-DDD
No to hrobové ticho si viem živo predstaviť, ale o kreativite si dovolím zapochybovať. Ty máš kreatívne myslenie akurát tak v tom, ako obrať chuderu babku o to, čo nasporila.

0vecka

ja fakt dufam ze ked raz nejaky moj vnuk bude chciet moje peniaze tak ze mi streli do hlavy zo zadu a ze mu na to nepridu :) vzdy lepsie ako keby za mnou doliezali s tym aby som neodkazal peniaze hentomu povalacovi... bleg

zufala99

Kabel by sa čudoval(a), akú autoritu ja mám v triede. Vďaka mojej prísnosti a kreativite zároveň sú študenti počas hodín ticho ako v hrobe.

Najčítanejšie články