Využívanie "mama hotela" aj po 60-tke.

Príspevok v téme: Využívanie "mama hotela" aj po 60-tke.
zufala99

Už sme všetci zufali z tejto situacie. Moj 64-ročny stryc už v podstate od narodenia parazituje na mojej starej mame. Ja mam 43 rokov a už 21 rokov som osamostatnena, mam rodinu, dospele a takmer dospele deti (3). Stryc je lenivy flakač, ktory nikdy v praci nevydržal dlhšie ako pol roka, ženu nema...dieťa nemanželske o ktorom sme už davno nepočuli. Teraz je rok dôchodca a začiname mať pocit, že staru mamu využiva ešte viac. Ona má 93 rokov, je zaslepena laskou k synčekovi(asi preto, že je jej najmladšie dieťa) a vobec nebere do uvahy to čo jej my hovorime. Sme bezradni. Ako jej otvoriť oči aby konečne videla realitu ?

1matej1

áno zufala pochopí že chceš jej len majetok nič iné... sa tu hráš na spasitelku ale si vypočítavá mrcha ako všetky dnešné ženské čo nemajú dna a hrabali by odvšadial... som šťastný že nemám ženu...ani nechcem

karma99

zufala ty si teda dobra krava ozaj typicka učitelka. Dufam že sa ti to v živote vrati. Nechapem čo ti tak vadilo ty pixla to že ma kto byt s babkou a ty maš 3 decka svoj byt stabilnu robotu?? aj to závidíš. Len o dedičstvo ti ide a sa tu opeknuješ krava

zufala99

Tak ujca som svojpomocne deň po Vianociach vyhnala. Konečne. Teraz je niekde azyle, alebo na ulici. Babka sa zrútila a na nahnevaná na všetkých a na všetko, ale ona to pochopí.

Odkaz pre všetkých, ktorí sa cítia beznadejne: Nikdy sa nevzdávajte, pokiaľ žijete!

Lollka

Zufala ked citam prispevky od teba, som vdacna bohu ze my v rodine nemame taku osobu ako ty. Ty mas nejaku poruchu osobnosti ze? Po starom sa to vola aj psychoptia, takym ludom chyba akykolvek cit a su schopni pre peniaze aj zabit cloveka, kludne aj svojho blizkeho. Vacsina z nich je ale natolko inteligentna ze to neurobi, lebo sa im nechce ist na dlhe roky brucat do chladku. Ale keby si mala istotu ze ti nic nehrozi a ze po smrti babky dostanes jej majetky, utekala by si ju zahlusit este dnes.

qweqweqwe

Precitala som si diskusiu a je to sila. Myslela som si, ze v urcitom stadiu zivota clovek pochopi, o com zivot je. Ale asi to nezavisi nakoniec od veku, lebo zufala99 by to uz davno chapala. Ako ti angel-demon napisala - nechaj druhych zit ich zivoty a ty bud vdacna za ten svoj, za to vsetko, co mas, ved sa nemas zle. Otravujes si zivot jedom, ten cas, ktory travis premyslanim, ako si zabezpecit dedicstvo, to je tvoj zivotny cas, ktory si dostala a uz sa nikdy nevrati naspat. Nie majetky su dolezite, ale ludia.

zufala99

Messje, platí to len v prípade racionálnych názorov, no ten Váš je úplne scestný, čiže Vy zrejme inteligenciou neoslňujete. Ak však chcete vedieť niečo o stave Vašej inteligencie, zájdite za psychológom, on tú troj(alebo dvoj?)cifernú číselnú hodnotu dokáže zistiť...

Messje

Zufala
Pises...
Inteligentni ludia si za svojim nazorom stoja
Aj ja si stojim za tym svojim co som ti povedala.Si hyena!
Som inteligentna?

Najčítanejšie články