Využívanie "mama hotela" aj po 60-tke.

Príspevok v téme: Využívanie "mama hotela" aj po 60-tke.
zufala99

Už sme všetci zufali z tejto situacie. Moj 64-ročny stryc už v podstate od narodenia parazituje na mojej starej mame. Ja mam 43 rokov a už 21 rokov som osamostatnena, mam rodinu, dospele a takmer dospele deti (3). Stryc je lenivy flakač, ktory nikdy v praci nevydržal dlhšie ako pol roka, ženu nema...dieťa nemanželske o ktorom sme už davno nepočuli. Teraz je rok dôchodca a začiname mať pocit, že staru mamu využiva ešte viac. Ona má 93 rokov, je zaslepena laskou k synčekovi(asi preto, že je jej najmladšie dieťa) a vobec nebere do uvahy to čo jej my hovorime. Sme bezradni. Ako jej otvoriť oči aby konečne videla realitu ?

Iiiii

Čiže aj strýko robí chybu, aj stará mama robí chybu a Vy ste žijete bezchybne. Každý si myslí o tom druhom väčšinou len to zlé, čo je skôr počudovania a poľutovania hodné. Lepšie je nemyslieť si nič. Ja som tiež pri rodičoch a to, že mi mama operie šaty v práčke sa už má nazývať automaticky mama-hotel? With or without you, bolo by mi to fakt jedno. City sú sviňa, to je fakt, preto netreba byť až taký citlivý, lebo v dnešnej dobe už dokáže jeden druhého využiť že úplne dokonale. Prvú frázu, ktorú sa treba naučiť je: am Hacken haben:-) Potom bude život krajší, farebnejší a veselší:-) Za iných okolností by som povedal možno niečo úplne iné:-)

Iiiii

A Vaša stará mama má, prosím Vás, koľko rokov? Zvyk je železná košeľa. Už keď to takto fičí niekoľko desaťročí, tak už s tým nepohne nikto a už len si treba zvyknúť. 80-ročnej žene idete teraz otvárať oči?

Najčítanejšie články