Využívanie "mama hotela" aj po 60-tke.

Príspevok v téme: Využívanie "mama hotela" aj po 60-tke.
zufala99

Už sme všetci zufali z tejto situacie. Moj 64-ročny stryc už v podstate od narodenia parazituje na mojej starej mame. Ja mam 43 rokov a už 21 rokov som osamostatnena, mam rodinu, dospele a takmer dospele deti (3). Stryc je lenivy flakač, ktory nikdy v praci nevydržal dlhšie ako pol roka, ženu nema...dieťa nemanželske o ktorom sme už davno nepočuli. Teraz je rok dôchodca a začiname mať pocit, že staru mamu využiva ešte viac. Ona má 93 rokov, je zaslepena laskou k synčekovi(asi preto, že je jej najmladšie dieťa) a vobec nebere do uvahy to čo jej my hovorime. Sme bezradni. Ako jej otvoriť oči aby konečne videla realitu ?

0vecka

jj vymyslene akoze ucitelky bvaju riadne pizdy ale ovladaju gramatiku a najme tieto typy.

Inak ten s tym IQ bol dobry :). Pri dalsom stretnuti mensy potom pridu aj zufala s norou mojsejovou a annou malikovou.

inak tych 154 ti vyratali v Menze alebo to bol nejaky internetovy test kde ti vysledok povedal hovoriaci sob osobne?

anton-k

Ak by táto téma nebola vymyslená, potom zakladateľ by na tom bol s inteligenciou aj skúsenosťami veľmi zle, keby musel žiadať o pomoc ľudí na takomto fóre. Bolo by zrejmé, že si nevie rady, čo by vyvracalo jeho reči o tom, aký je výnimočný a úspešný.
Nech už je ako chce, aj keď sa chcel len zabaviť, v konečnom dôsledku to nezvládol, pretože jeho príspevky si navzájom protirečia. Nuž a keby nebodaj téma nebola vymyslená (čomu neverím), potom by inteligencia zakladateľa bola na úrovni tých 154 bodov, od ktorých treba odrátať rovnú stovku. Viem si predstaviť, čo by si o takom "učiteľovi" mysleli jeho žiaci a kolegovia za jeho chrbtom :D.

zufala99

Ja som problem s ujcom vyriešila, takže si už môžete myslieť a písať to, čo sa vám zachce. Stále sa však dokážem zabaviť na jednoduchosti niektorých jedincov.

a_dr1a

zufala99)) Tvoje posledne dva/tri prispevky su dokazom toho, ze tato tema je FAKE. Naposledy tu boli vasne v jednej teme ohladne ucitelov, ich platov ai. Zda sa mi, ze niekto tu chce stvat ludi proti ucitelom...

anton-k

Preboha! To nechápete, že celá téma je fake? Je to len a len provokácia a autorovi sa podarilo namotať na tému niekoľkých diskutujúcich a troška im zdvihnúť mandle.

Kycera

Zúfalá,
čítaj dobre! Nie si žiadna profesorka, si "len obyčajná učiteľka" a je jedno, koľko máš titulov pred menom aj za menom. Učiteľka je aj žena so strednou školou, kt. učí v materskej škole a aj žena s vysokou školou, kt. učí na univerzite. Profesorka musí spĺňať určité kritéria a aby mohla tento titul oprávnene užívať, musí ju vymenúvať prezident. Asi tak!
To, že stredoškolských učiteľov študenti oslovujú "profesor", je len úzus a je veľmi smiešne, ak si to uvádza daný človek do kolónky povolanie.

Čo sa týka Tvojho IQ, blahoželám! Mohla by sa sa pochváliť aj svojím EQ?!

Máš svoje deti, tie vidia, počujú, vnímajú a po svojich rodičoch opakujú.
Ak si taká inteligentná ako tvrdíš, mala by si pochopiť, že raz príde deň, kedy (ak sa nespamätáš) Ti to vrátia ako bumerang!!!

vikky

Zufala dolu klobukom pred tvojou genialitou ,znicila si dva zivoty ,ale nezufaj vrati sa ti to .A dedicstvo si uzi a inak co aj babku niekam strcit a budes to mat vyriesene .Je mi ta luto .

zufala99

Ja nie som obyčajná učiteľka (na strednej nazývaná aj profesorka), ale veľmi inteligentná profesorka s hodnotou IQ 154!
Som geniálna, mám vo všetkom prehľad. Čo prehľad ? Nadhľad! A to mi každý závidí. Avšak vďaka mojej genialite a z toho vyplývajúcej výbornej taktike všetci moji nepriatelia okolo mňa prehrávajú a padajú ako zelené ringloty po jarných mrazoch.