Gynekológ Modra

zabkiara

simciacik a chodis k nemu "odjakziva" ? a preco by si ho nemenila, ved za mna gynekolog ako gynekolog, kazdy robi tie iste vysetrenie predsa.

neya

krinka no ved jasne, ved ja viem podla seba ako som sa hanbila na prvom vysetreni a to som uz bola "stara koza" :D neviem si predstavit ked tam ide tak dievca v 15tich ci nebodaj este mladsie. a este ked je doktor nejaky neprijemny, ze ma akoze vtipne poznamky.

Naty63

áno prostredie, prístup a aj nálada či už sestričky alebo doktora veľmi ovplyňuje celé vyšetrenie. už ďalšie plus je rôznorodosť služieb, lebo nie všade ti doktori poskytnú ten nadštandard, možno aj preto aby nemali nejakú robotu navyše, no a potom to tak aj vyzerá.

SIMIKEE

no vidim kocky ze sa skor priklanate k tomu muzovi, asi na tom nieco bude. ja som sa uz o tom rozpravala aj s maminou, ona tiez zvazuje prestup k druhemu doktorovi, ktory by nejako vyriesil jej klimakterium, je z toho chuda cela zufala, len stale nevie, vraj kazdy doktor je doktor a kazdy robi tie vysetrenia co ma urcene.

dubsicka

ja som taka rada za toho mojho pana doktora a uz aj moja mamina nad nim premysla, zacala mat iste zdravotne zenske problemy vo svojom veku, no a ten jej aktualny doktor sa akosi moc nema k tej spravnej liecbe. navyse ked ju aj vysetruje tak pani sestricka mu pozera spoza chrbta ak do televizora.

simciacik

Veru nemenila by som, aj po odbornej stranke, aj po tej komunikacii. Presne je to o tomto, aby potom ludom nevznikali tie syndromy bieleho plasta. Mal by to brat na vedomie kazdy jeden doktor.

kolaria

Ja mám gynekológa - muža, mala som predtým aj ženu, no nepáčil sa mi jej prístup a hlavne nerada som chodila na vyšetrenia, pretože nemala ten cit taký ako môj terajší pán doktor. Veľa detí mojich známych teda ako dievčat sa hanbí ísť k mužovi a preto berú radšej ako voľbu ženu, no asi záleží od toho na koho natrafíš.

SIMIKEE

tak to som pocula uz aj ja, ze vraj muzi su citlivejsi ako zeny, no ja som celkovo taka hanbliva, pre mna by bol najlepsi taky nejaky asi doktor srandista alebo taky co vie uvolnit atmosferu a vie sa pobavit aj o inych veciach. a zrejme aj prostredie vela urobi. takze hovoris ze ti vyhovuje po odbornej stranke a gynekolog ako muz?

simciacik

Ja chodim uz nejaky cas k panovi doktorovi Pavlitovi a poviem ti, ze nemenila by som. Nesla by som k zene, je to fakt, ze muzi su v tomto taki povedala by som citlivejsi a pri takychto veciach gynekologickych je to velmi dobre.