Gynekológ Modra

darienka

osobne som chodila iste obdobie k zene, k doktorke, lenze prisla som na to, ze fakt ze zeny nemaju taky cit ako chlapi v tomto, akoze bala som sa ich k muzovi, gynekologovi, ale dnes uz viem, ze som sa bala ale ze uplne zbytocne.

berca

Vsetko je to o pristupe, je to proste tak. Kazdy gynekolog si ani neda zalezat na tych vysetreniach, niektori len mavnu rukou a neriesia nejake caste zapaly alebo nieco. Povie ti, ze mas zmenit stravu, ale je mu uplne jedno, ze ty jes zdravo, takze tym to rozhodne byt nemoze. Niektori su fakt bezohladni.

zuzanhitka

to je jedna vec a dalsia vec je, ze je proste ten doktor taky vludny, ze vsetko pekne vysvetli a da najavo, ze mu moze pacientka verit. to spravi rozhodne vela :)

krinka

áno, to je pravda, to je veľmi dôležitá. žiadne dievča sa samé od seba v takom mladom veku nezoberie a nejde k tomu gynekológovi.

neya

asi nie az tak rozumna :D ale ono vela spravi ta vychova a ako ta k tomu mama vedie. so mnou isla v 18tke automaticky, nastastie som teda skor nemusela, nemala som ziadne problemy predtym.

lorQa

Hlavne, že chodia :) Je úplne jedno s kým. Vieš, že sa to proste nezanedbáva. Lebo akože mala som kamošku na výške a tá mi povedala, že ešte v živote u ženského nebola. Som čumela ako puk na ňu, veď to snáď ani nie je normálne v dnešnej dobe. A mladá, rozumná baba.

zuzanhitka

to je jasne, to som bola samozrejme prvy raz s mojou maminou. ale ked mas dobreho gynekologa, ze je aj na teba mily a nerobi si len cisto svoju pracu "natvrdo", tak myslim, ze nemaju problem ani mlade dievcata chodit same.

kotros

tak ved ani dnu s tebou nikto nejde, takze to je jedno, nie? je rozdiel, ked tam ide prvykrat nejake mlade dievca a dospela zena.

zuzanhitka

ja uz som si tak zvykla vsade chodit sama. a mna inak skor rozhodi, ked je niekto pri mne, ked idem na vysetrenie tohto typu ako ked som sama :D