Gynekológ Modra

ramicha

Tak stare praktiky v dnesnej dobe pouzivat, to celkovo nevesti nic dobre, takze :D Za mna toto nie. Treba rozhodne kracat s dobou. A to plati vo vsetkom.

nechalicka

tak podla mna sa vsade najde niekto, kto je lepsi alebo horsi. mala som doktora raz, ku ktoremu som chodila spolu s maminou, ona ma vlastne k nemu priviedla, to bol moj uplne prvy gynekolog. strasne ho vychvalovala, pomaly do nebies, aky je fantasticky a pritom take praktiky zastarale pouzival, ze dovidenia :D cize fakt je to tak, ze niekomu vyhovuje to, co inym zas nemusi.

ramicha

No ja osobne by som mala tiez obavy na jej mieste. Neviem, podla mna mame strasne malo kvalifikovanych a fakt ze dobrych profesionalov gynekologov.

darrianna

Tak ja chápem, že v tehotenstve má žena veľakrát neopodstatnené obavy, ale myslím si, že takéhoto niečoho sa skutočne báť nemusíš. Podľa mňa je zase u nás o tehuľky veľmi dobre postarané.

simciacik

Presne tak, len teraz som zistila, ze som tehotna a uz ma prepadaju take myslienky, ci aj u doktora dostanem proste vsetko, co potrebujem, nakolko ta zdravotna starostlivost dost pokulhava v dnesnej dobe, istotne to kazdy z vas vnima. Akoze doteraz som bola s mojim dr uplne v pohode, ale tehotna som doteraz nebola. Som prvorodicka, tak netusim ake to bude, ci mi bude vyhovovat aj po tejto stranke.

nechalicka

no v tehotenstve je este dolezitejsie najst si profesionala by som povedala. nie, ze by inokedy nebolo, ale to je take vsetko haklive vtedy proste.

majusaa

tak to sa skutocne ceni:) k takemu doktorovi chodit, to je ozaj radost. ono ked vidis, ze fakt nie si prenho len dalsie cislo v poradi, tak je to normalne az nieco vynimocne by som povedala. a v tehotenstve si k nemu nechodila nahodou?

dubsicka

netvrdila som, ze je specialny, ja len, ze s takym pristupom som sa skutocne este nestretla:) mily, ludsky, vidno, ze sa nezaujima len preto, pretoze "musi". to sa podla mna nevidi casto, aspon ja taku skusenosti s lekarmi vseobecne jednoducho nemam, neviem ako ty.

alexaja

dubsicka a je unho nieco specialne, ked si ho tak chvalis? co preco ho takto vnimas?:) lebo akoze ja mam fajn gynekologa, vobec sa nestazujem, ale tak zase uplne perfektny tiez nie je.