Gynekológ Modra

mistrik58

no moznoze niektori uz robia svoju pracu az prilis dlho a troska ich to aj poznacilo za ten cas :) v takom pripade je asi najvyssi cas zavesit profesiu na klinec, ze :) ja mam mileho gynekologa, chodim k nemu rada. pochybujem, ze sa to niekedy zmeni, to proste vidis na cloveku, aky je :)

luubinka

vedia, ale nechapem, preco toto vobec niekto riesi. vsak to je automatika podla mna :-) ked si chcem udrzat pacientov, tak sa predsa aj nejako spravam, no nie? co to je za pristup potom?

nechalicka

netusim, ci sa snazil byt vtipny alebo co, ale to je skor do placu ako do smiechu, fakt :) otrasny pristup, len co je pravda.

zuzinecka88

No ja kym som nezmenila gynekologa, tak sa mi nepodarilo veru otehotniet. Ten moj byvaly gyn. bol strasny chumaj s prepacenim. Tak on nam tvrdil, ze asi nevieme s manzelom ako na to, co je podla mna totalne nevhodne spravanie, neprofesionalne.

alexaja

tak tiez som chodila istu dobu dalej, ale nejak velmi mi to nevadilo, neobtazovalo ma to. rada soferujem, takze sa to dalo prezit :-)

ramicha

Tak to by sa mi teda nechcelo, to je jasne:) Myslim, ze kazdy je rad, ked ma vsetko po ruke a nemusi prilis cestovat.

zizuska

to uz je samozrejmost v dnesnej dobe. ono co sa gynekologie tyka, tak pekne krasne vidiet pokroky, kedysi taketo veci bud neboli alebo clovek musel zajst kvoli tomu az neviem kam:)

ramicha

No ved to, ze uz bez niektorych technologii sa realne ani ordinovat proste neda:) Take sono napriklad, to je nevyhnutnost. A teraz uz vlastne vidis v kazdej druhej ambulancii uz aj 3D, 4D a veci podobne:)

alexaja

tak lekari sa snazia podla mna v tomto napredovat. v kazdej dobrej ambulancii najdes proste vsetko potrebne, bez toho uz sa ani ziadny gynekolog nezaobide.