Ako mať rád Slovensko (a Slovákov)

Príspevok v téme: Ako mať rád Slovensko (a Slovákov)
cdefgahc

Nemám rád Slovensko. Ľudia sú tu primitívni tupci, ktorí stále nadávajú a chovajú sa ako prasce. Alebo čumia do tých sprostých mobilov a sú vytrhnutí z reality. A kultúrne, reprezentatívne správanie je neznámym pojmom. Mestá sú plné rôznych obťažujúcich individuí, je v nich bordel a špina. A ak sa snažím verejný priestor pred mojou bytovkou nejak skrášliť, ľudia tu na mňa pozerajú ako keby som patril do Pezinka. Nedokážem tu nič vybaviť (vopred si pozriem info na nete, aby som na mieste zistil že je aj tak všetko úplne inak). Okrem toho mi príde SK ako krajina, čo sa týka prírody, pamiatok, kultúry absolútne nezaujímavá.

Verím (čo iné mi ostáva), že sa to všetko časom zlepší. No to potrvá ešte roky a čo mám robiť dovtedy?

anopresne

endura, vyhynieme a po nas tu ostanu cigani a mohamedani. Naozaj sa tej Zemi odlahne.

Poturcenec horsi ako Turek.

0vecka

inak fakt by ma zaujimalo cim sa zivy cdefgahc a co okrem upratovania tej bytovky spravil preto aby to bolo na SK lepsie ... lebo stazovat sa vie kazdy najme tymto sposobom ze nepomenuje problem a kvaka ako Melisko

endura

Podľa jednej štúdie potrvá tak cca 100 rokov (čiže asi 4 až 5 generácií) kedy sa tu narodí posledný biely slovák. Tento národ je svojou debilnou povahou odsúdený na zánik. Nebude ho vôbec škoda, v podstate tým spravíme dobrú službu zemeguli že nebude musieť živiť arogantných primitívov.

0vecka

exwhyz ano takze ak prides na urad a uradnik ti povie ze podklady ktore si mu doniesol su hovno tak si povies aaa aky slusny uradnik? no asi sotva ale ked ti to povie po nemecky tak je to uz ok?

a preco si myslis ze ritny otvor je akoze lepsia nadavka ako curak? podla mna je to to iste... to je len o tom ze je to nemecky a preto to az tak nevnimas takisto ti japonska nadavka nepride vulgarna lebo si nevyrastol v tom prostredi....

inak co sa prirody tyka tak s porovnanim s nemeckom je to asi take iste... alpy su tiez velmi pekne...

zita 05

Odhliadnuc od urážok prevažnej väčšiny Slovákov, ktorých súdiš podľa menšiny indivíduí, ak sa Ti nepáčia ani slovenské pamiatky a slovenská príroda, je mi Ťa úprimne ľúto. Pochybujem, že to Slovensko, ktoré tak neznášaš, aj poznáš. Videl si už viac ako svoje sídlisko? A v koľkých krajinách si už trvalo žil?. Žil, nie bol na pár dní. To sa človeku zdá byť všetko iné. Na hraniciach Ťa už naozaj nikto nezastrelí... choď za hlasom svojho srdca... A ak prídeš v zahraničí na to, že aj tam žijú len obyčajní ľudia, skús to na Marse. Ale ponáhľaj sa, lebo onedlho Ťa bude tá ľudská pliaga deptať aj tam.

anopresne

Poviem ti male tajomstvo. V kazdom spolocenstve ludi sa najdu hlupaci ale aj mudri ludia, len podla mna ty vidis cierno bielo. A ak si myslis ze na zapade ludia nenadavaju, ze tam neziju bordelari a rozne individua, tak sa mylis.

"Okrem toho mi príde SK ako krajina, čo sa týka prírody, pamiatok, kultúry absolútne nezaujímaváˇ." Poradim ti, tuto vetu nikdy uz nepouzivaj, lebo si teraz vyznel ako primitiv iba ty.

exwhyz

Slová ako Arschloch a Scheisse nie sú podľa mňa hrubými nadávkami, aj keď pri ich preklade človek nadobudne ten pocit (nesprávny). Tieto slová sa používajú tak často, že už si ani neuvedomujú ich správny význam.
Treba im povedať tak: was für Sch.iß sagst du, du Sch.isskerl:-)