Prečo muzi nechcu dlhodobe vztahy?

Príspevok v téme: Prečo muzi nechcu dlhodobe vztahy?
NechápaváLucia

Ahojte,

chcela by som sa s Vami podeliť o svoj problém. Pred rokom a pol som sa rozišla so svojim posledným priateľom. Mala som vtedy 26 rokov. Asi po pol roku, ked zo mna vyprchal ten najvacsi smutok z rozchodu som sa zacala obzerat a tzv. hladat si noveho partnera. Vedela som, ze to nebudem mat lahke, nakolko muzi v 26 a viac rokoch su uz davno zadani, prip. maju rodiny a pod. Ale, ze to bude az taka zufala situacia som si nemyslela :( vsade okolo seba (ked vylucim tych zadanych) stretavam len same ponuky na sex a "ulet" na jednu noc a nic viac.. kazdy kto ma zavola von (nielen podnik, ale napr. aj sport, divadlo, kino a pod.) si automaticky pod tym predstavuje, ze ked sa dana aktivita skonci, ideme hned do postele. O muzoch s ktorymi som sa bavila cez net ani nehovorim- tam ked spomeniem, ze chcem chlapa na vztah, tak ma automaticky vysmeju.. ziadne kamaratstva, iba ak friends with benefits, ziadne spoznavanie, iba ak za tym bude aj sex; ziadna aktivita, ktora by sa neskoncila sexom, lebo akonahle spomeniem, ze chcem chlapa na lasku , vztah a pod. tak mi povedia, ze oni na take niesu. Ze radsej nahanaju baby na sex atd... Vidite to aj vy tak, ze ak baba ostane v takej situacii ako ja, tak je predurcena na samotu do konca zivota len zato, ze sa nechce vyspat s chlapom bez lasky?? :( dakujem za nazory :)

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

lLily

Howling, zeny si vyberavejsie cim viac, o co viac muzov ich oblbuje, lebo obcas tazke oddelit pretvarku od uprimneho zaujmu, hlavne, ked by clovek rad veril. Netreba sa nechat oblbovat nikym, sak i tak napokon clovek skonci len s tym jedinym a masky nech si kludne hraju svoje trapne hry aj nadalej.

Howling

Ahoj. Tak len na inzerát, kde máš 25 rokov si spomínala... ja mám 31 rokov, slobodný, vlastný byt, dobre platenú prácu, veľmi rád by som chcel mať vážny vzťah nech spolu zostarneme,mať rodinu a deti, starám sa o seba, oblečenie, posilka, pekné vone, zaujmavé zážitky, ale ani tak to nejde, nechal som to asi pol roka alebo 3/4 roka tak nehľadal som ale jednoducho nič, teraz sa snažím aspoň niekoho spoznať ale aj to je slabé a chabé, nie som vyberčivý, ale zase neberiem čo príde... Power to believe

sklamana25

Ahoj Lucka presne ako pises aj ja som strasne nestastna z dnesnych muzov. Nechcu sa viazat nonstop si hladaju nove znamosti. Nemaju vobec ziadne plany do buducna nic. A to maju uz okolo 30 tky +- a maximalne co si hladaju su baby na sex. Je to tak a muzi sa bohuzial nemozu nato ani urazit. Ja mam 25 rokov a rada by som si nasla uz trvaly vazny vztah s perspektivou do buducna ale naozaj co sa zoznamujem s muzmi kazdy len otvoreny vztah alebo kamaratku s vyhodami chcel. Akurat som minule spoznala jedneho 30tnika strasne mi bol sympaticky myslela som si ze konecne normalny chalan a ked som nepristupila na otvoreny vztah tak sa prestal ozyvat. Muzi uz dnes niesu muzmi. Zial bohu

Howling

Presne tak sú takí čo chcú vážny vzťah....ale neviem, či som si poslednú dobu všimol, ale ženy sú akési vyberavejšie... Neviem, možno je to len môj názor

normalny

lolipopp - a kolko bolo tych muzov ? Nehladala si na tom istom mieste, rsp. nepritahujes prave take typy ?

Ak si pozries napr. zoznamky, mas tam aj chlapov, co hladaju vazne vztahy. Stacilo par sekund a citas tam inzeraty od normalnych chlapov, co chcu vztah a nie sex. Staci si potom zistit nazory cloveka a po case sa vyfarbuje kazdy, o co mu ide.

Ale su vody /skupiny/, kde ked lovis, budes chytat stale rovnake ryby.

Mimochodom, take iste problemy maju normalni muzi, najst normalne zeny na vztah, co stoja nohami na zemi a nemaju hlavu v oblakoch.

lombardo1981

Bolo by celkom zaujímavé vedieť, či jedna hejterská skupina súhlasí s názorom tej druhej. A prečo má práve také stanovisko. Najmú to negatívne by veľa vecí ozrejmilo.

lolipopp

normalny pretoze mam presne take iste skusenosti ako autorka Lucka. Mala som rande s muzmi okolo 30tky teda ziadny 17-18 rocny chlapci a nazory take ze dovi dopo. j v takomto veku kedy by mal mat chlap fakt ze rozum chceli riesit len prilezitostny sex proste ziadne plany do buducna ziadne ze by chceli deti len otvorene vztahy najlepsie so 4mi naraz kazdu si narazit kedy ma chut inak aby mu dali pomimo sexu pokoj .Proste totalne nepouzitelny muzi pre zivot. Buzial vyrastla nam tu totalne o nicom generacia ktorej sa nic nechce budovat myslia si ze su vecne deti zodpovednost uplne v prdeli. Lutujem ze zena ako ja co by chcela deti rodinu a normalny vztah zije v tejto drbnutej dobe co je len o sexe a ,,kamaratstve s vyhodami,, nevere a debilnych ludoch.

lombardo1981

Podobné témy sú tak kontraproduktívne... Vždy to skončí dohadovaním, ktorá hejterská skupina má pravdu.
No predsa žiadna.

normalny

lolipopp - Dockame sa aj argumentov, preco su muzi nepouzitelni /nie nepouzitelny/ ?

Zena je snad nejake neprisposobive etnikum, ze nemoze mat tiez vlastne byvanie, alebo ho budovat spolu s muzom ?

Ak ma muz iPhone, ako vies, ci si ho kupil sam ? Kolko zien ma iPhone, ci ine drahe smartfony... a to si vsetko kupovali len same ?

Myslis si, ze ak sa muz miluje so zenou, tak by bolo lepsie, keby vyuzil prostitutku a roznasal tak nejake choroby ? Muz sa proste pomiluje so zenou. Niektori to zneuzivaju, ini to beru ako beznu cast zivota. Ak chce muz vazny vztah, to sa ma vzdat preto milovania - t.j. vsetky zeny su snad asexualne ?

Ak muz byva u rodicov, co to znamena ? Ze byva u rodicov v ich byte. Alebo byvaju v spolocnom byte, ci v jeho byte byvaju aj rodicia. Alebo neriesi samostatne byvanie, lebo ked ho bude potrebovat pre seba a partnerku, tak to zacne riesit /alebo spolu riesit/.

Hypoteku si dnes moze zobrat hadam kazdy blb. Banky pchaju uvery komukolvek. Ma sa snad muz bezhlavo zadlzit, ked to nepotrebuje, len aby urobil na panicku dojem ? Ved kolko je takych muzov, ci si takto lovia dievcence na lizingovych autickach.

A chlap je svina preto, ak neostane so zenou, ktora nema vo vztahu co ponuknut - napr. bude prazdna, leniva, neuvari, neuprace, nezarobi a bude mat len poziadavky princeznicky ? Vies kolko je takych princezniciek, co boli len chceli a chceli ? Telenovely za posledne desatrocia asi urobili dobry vyplach v gebulkach mladsej generacie zenusiek. Halooo, mame tu realny zivot s realnymi problemami a po 18ke zacina dospelost. Chlap, ktory hlada vazny vztah nechce nekonecne studentky.....