Prečo muzi nechcu dlhodobe vztahy?

Príspevok v téme: Prečo muzi nechcu dlhodobe vztahy?
NechápaváLucia

Ahojte,

chcela by som sa s Vami podeliť o svoj problém. Pred rokom a pol som sa rozišla so svojim posledným priateľom. Mala som vtedy 26 rokov. Asi po pol roku, ked zo mna vyprchal ten najvacsi smutok z rozchodu som sa zacala obzerat a tzv. hladat si noveho partnera. Vedela som, ze to nebudem mat lahke, nakolko muzi v 26 a viac rokoch su uz davno zadani, prip. maju rodiny a pod. Ale, ze to bude az taka zufala situacia som si nemyslela :( vsade okolo seba (ked vylucim tych zadanych) stretavam len same ponuky na sex a "ulet" na jednu noc a nic viac.. kazdy kto ma zavola von (nielen podnik, ale napr. aj sport, divadlo, kino a pod.) si automaticky pod tym predstavuje, ze ked sa dana aktivita skonci, ideme hned do postele. O muzoch s ktorymi som sa bavila cez net ani nehovorim- tam ked spomeniem, ze chcem chlapa na vztah, tak ma automaticky vysmeju.. ziadne kamaratstva, iba ak friends with benefits, ziadne spoznavanie, iba ak za tym bude aj sex; ziadna aktivita, ktora by sa neskoncila sexom, lebo akonahle spomeniem, ze chcem chlapa na lasku , vztah a pod. tak mi povedia, ze oni na take niesu. Ze radsej nahanaju baby na sex atd... Vidite to aj vy tak, ze ak baba ostane v takej situacii ako ja, tak je predurcena na samotu do konca zivota len zato, ze sa nechce vyspat s chlapom bez lasky?? :( dakujem za nazory :)

ANGEL-DEMON

ked hladáš na pokeci, kde su len samé socky a stratene existencie tak sa ani nečudujem.. na pokeci všetci hladaju len sex... ked chceš vzťah chod von, medzi ludí... tam najskor nájdeš...

Mesačný princ

Tí, ktorí chcú takéto vzťahy často nemajú možnosti na ich dosiahnutie. Na svete existuje rovnováha a všetci túžime po niečom, čo nemáme alebo je pre nás nedosiahnuteľné.

Dlhodobý vzťah je na začiatku hlavne diskomfort, je porušená komfortná zóna a treba na ňom pracovať. porozumenie, tolerancia, odpúšťanie...to všetko treba na to, aby vzniklo niečo také, ako trvalý vzťah. Doba je rýchla a často nenachádzame potrebnú energiu, ľudia radšej žijú životom, aký im diktuje spoločnosť, preberajú jej návody a neskôr sa ocitnú tam, odkiaľ už niet návratu.

Prečo nechcú muži trvalé vzťahy? No pre rovnaké dôvody, prečo ich nechcú aj ženy. Odpoveď je LEBO.

Niekedy je potrebná sebareflexia, pohľad do vlastného zrkadla či zaťať zuby a to sa mnohým ľuďom nechce. Sú leniví a nevedia si predstaviť čo by sa stalo s ich životom ak by niekto vstúpil do ich komfortnej zóny. Nepoznajú takýto model a smutné je, že ho nepoznajú preto, pretože nič podobné nevideli ani doma.

Ak mám povedať svoj názor, tak za to, že ľudia nechcú vzťahy nie sú zodpovední oni ale ich rodičia a táto spoločnosť.

tvrdarealitay

lucia povedz im ze mas vlastny byt pri zoznameni uvidis ze budes mat do mesiaca vazny vztah lebo chlapi dnes len nato idu..

mnnjk

Ano, presne tak, ludia maju uplne ine hodnoty, niekedy tymi hodnotami boli cnosti, dobry charakter, oddanost,, stale taky ludia su, ale asi tak 1%, jeden zo 100,, a su v dnesnej spolocnosti priam neziaduci, nik ich nechce, nevsima. Ludia su strasne hlupy, obe pohlavia, kazdy druhy, druha namyslena, nic nam nieje dobre, nikdy sa neuspokojime s tym co mame, vzdy chceme viac, vzdy vyssie platy, vzdy krajsie nove zeny, vzdy svalnatejsich uspesnejsich prachatejsich chalanov... toto je homba 99% ludi

xxxxxxxxxyyyyyyyyyyyyy

Lucia normalnych vztahov co ozaj za nieco stoja a úprimne im to klape tych je asi 1% . Vo svojom okoli poznam asi 2 pary co su uprimne stastne inak vsade nejaky zasadny problem nevera a podobne. Dnes su ludia strasne rozmaznany nikomu sa nebudu prisposobovat preto si hladaju len kamaratky na sex zdarma. A vo vztahoch chcu ludia vyskusat jebkat v trojkach skupinovy sex a podobne. Dnesna doba je padnuta na hlavu a ja uz cakam na ten den kedy pride nejaka vojna alebo nieco co ludom zmeni hodnoty lebo tato spolocnost uz upadla tam odkial sa len tak lahko nedostane. Je mi z ludi zle.

provokaterkaX

aj tí naoko zadaní majú niekedy také pohľady na pekné slobodné baby že nezávidím ich frajerkám chudátkam

adr1a.

Tak nadej umiera posledna) Urcite su a existuju aj medzi zenami muzmi skvosty, co za to este stoja. Ale dobreho vela nebyva. Chce to preto viac namahy casu usilia ai taku/takeho najst. No urcite su