Šoférovanie v žabkách

Príspevok v téme: Šoférovanie v žabkách
Mončiiii

Ahojte,

chcem sa spýtať, či je podľa vás šoférovanie v žabkách naozaj nebezpečné? Včera som mala skúšky v autoškole a policajt sa na mňa osopil, že by ma najradšej vyrazil. Prešla som, ale počas celej autoškoly som jazdila v žabkách a nevadilo to ani rodičom a ani inštruktorovi. Čo myslíte?

Kýčera

Ovečka, napísala som Ti, že sa do mňa navážaš? Vyčistí si okuliare alebo umy oči! Napísala som, že Ti CHÝBAM a lichôtku vrátila!
Verstehst du mich, liebes Schäfchen?
Ja tu neprezentujem svoje názory, ale varujem pred následkami, kt. takáto obuv/ bosá noha môže spôsobiť. Zhrnula som len to, čo ukladajú predpisy a zosúladila som ich so svojimi dlhoročnými skúsenosťami. Zapíš si to raz a navždy za uši!!!
A propos, odpovede tam už máš - link...
Ak si to stále ešte nepochopil, tak si priprav kreditku alebo mi vysvetlí, prečo nezatĺkáš klince dlaňou?
Es grüßt Dich deine Kytschera. Jetzt soll ich arbeiten. Bis nächste... ;)

0vecka

Kýčera nijako som sa do teba nenavazal akurat ze ty si perfektny predstavitel skupiny ludi ktorym je vsetko ja´sne ale nevedia svoje nazori nijako podlozit..fsimni si ze som napisal ci mi to vie niekto a nie kycera vysvetlit... a tvoja reakcia je typicka pre teba ze sa to snazis ututlat a nijako sa nevyjadrujes k teme

Kýčera

@ Ovečka, ovečka, kto bol taký nezodpovedný a dal Ti do rúk diplom, povedz? Chýbala som Ti? Aj Ty mne! : D
A že mi neustále prejavuješ svoju pozornosť a vyzdvihuješ moje "kvality", tak Ti odpoviem. Žiaľ, nebola som ani tentoraz prvá. Prvou bola FANTASYI, JAX, Kýčera a JOLEEN. A prečo ? Lebo som POVEDALA!!!

@ "Ak by ľudská hlúposť kvitla, svet by bol kvitnúca záhrada!"
Mark Twain

"Aj nekonečné more má svoje brehy, len ľudská hlúposť je bezbrehá!"
Konfucius

@ Zaujímavé zmýšľanie - auto je moje, zdravie tiež! To by malo získať dáku cenu! Vážne! A čo naše ZDRAVIE, naše ŽIVOTY, naše autá??? Tam moje myslenie ešte nedošlo?

@ Tým, kt. to ešte nedocvaklo - znalec z odboru cestnej dopravy vašu OBUV do svojej správy ZAHRNIE!!! Ak pritom dochrámete alebo zabijete človeka, tak sa potom (okrem už popísaných skutočností) nečudujte, ak naďabíte na advokáta s výhradou svedomia, kt. vás pošle do kelu aj s vašou zlatou kreditkou!!! Sú takí, kt. radšej budú zastupovať protistranu za menej peňazí a spravia všetko preto, aby vám vašu aroganciu poriadne osladili! V konečnom dôsledku ho aj tak zaplatíte VY!!!

0vecka

vie mi niekto rozumne vysvetlit preco sa nema soferovat na boso?? okrem teda toho kycerinho ze lebo som povedala?

plno ludi dokonca aj ja robi napr drepy/mrtvy tah na boso .. som skusal s topankami ale pri vyssich vahach som sa citil neisto aj ked mi je jasne ze by to chcelo kupit asi radsej nove topanky tak sa mi s tym nechce babrat a robim to na boso. Vie mi niekto vysvetlit preco by som mal mat problem zabrzdit na boso ked na boso utiahnem 200kg + 100kg svojich? inak soferujem v topankach ale neviem preco by niekto nemal soferovat na boso? imho je to rovnako bezpecne ako v topankach ak je na to clovek zvyknuty

Jupiter01

Inštruktor by mal ísť príkladom, ale žiaľ, aj ja viem o prípade keď inštruktor povolil dievčine pred skúškou štamperlík, lebo bola v strese a len tak dokázala zvládnuť stres. Tiež poznám nejedného inštruktora jazdiaceho v žabkách a nikoho to netrápi. Takým ľuďom, ktorí chodili do takých autoškôl sa ťažko vysvetlí, čo je správne a čo nie.
Poznám mladú maminku, ktorá nosí svojho synčeka na terapiu každý deň 50 km a 50 km späť a jazdí v žabkách, popritom to nie je žiadna sláva. na rovnej ceste si rúbe, cúvať nevie o parkovaní ani nehovorím. Ak na ňu niekto zatrúbi, schovala by sa aj do myšacej diery a takto riskuje.

megasofer

Ahoj, ked mam zabky a potrebujem ist autom, vyzujem sa a soferujem bosy.
Najradsej soferujem bosy aj stovky km a pohoda.
Ten kto si mysli, ze je to hlupost, nech to nerobi, ked to nedokaze!
Vacsinou v zabkach alebo bosi nedokazu soferovat ludia, ktori nemaju dokonaly cit na pedaloch, skor iba chaoticky prekladaju nohami po pedaloch.
Ak ty dokazes riadit auto v zabkach a nerobi ti to vobec problem a plnohodnotne vies reagovat v doprave, bud na seba hrda, davaj nadalej pozor a jazdi tak!

megasofer

Ahoj, ked mam zabky a potrebujem ist autom, vyzujem sa a soferujem bosy.
Najradsej soferujem bosy aj stovky km a pohoda.
Ten kto si mysli, ze je to hlupost, nech to nerobi, ked to nedokaze!
Vacsinou v zabkach alebo bosi nedokazu soferovat ludia, ktori nemaju dokonaly cit na pedaloch, skor iba chaoticky prekladaju nohami po pedaloch.
Ak ty dokazes riadit auto v zabkach a nerobi ti to vobec problem a plnohodnotne vies reagovat v doprave, bud na seba hrda, davaj nadalej pozor a jazdi tak!