Šoférovanie v žabkách

Príspevok v téme: Šoférovanie v žabkách
Mončiiii

Ahojte,

chcem sa spýtať, či je podľa vás šoférovanie v žabkách naozaj nebezpečné? Včera som mala skúšky v autoškole a policajt sa na mňa osopil, že by ma najradšej vyrazil. Prešla som, ale počas celej autoškoly som jazdila v žabkách a nevadilo to ani rodičom a ani inštruktorovi. Čo myslíte?

dok.

Jax, pokracovat v tejto teme je pod tvoju uroven! odporucam ti ist do tem, kde budu pocuvat tvoje rady rozumni ludia. a plati to aj pre teba kycera!

tamarka78

podla mna to je dost nebezpecne a ja by som si tak nikdy do auta nesadla iba v zabkach. Uz len z toho dovodu ze by som sa bala ze sa mi niekde zasekne a podobne. Mat potom na svedomi nejaku havariu a nebodaj nieco horsie fakt nepotrebujem

0vecka

a) správať sa disciplinovane a ohľaduplne tak, aby neohrozil bezpečnosť alebo plynulosť cestnej premávky, pritom je povinný prispôsobiť svoje správanie najmä stavebnému, dopravno-technickému stavu cesty, situácii v cestnej premávke, poveternostným podmienkam a svojim schopnostiam,

a ako ohrozujem tym ze som bosi? to kludne mozem povedat ze ty ohrozujes lebo si tento rok nebol u ocneho a teda nevies zarucit ci dobre vidis...

Jax

Naopak, pokojne daj rozumne argumenty, vyved ma z mojho omylu a ja sa rad poucim, este ti aj podakujem. Soferovat s nohami v potapacskych plutvach tiez nie je v zakone zakazane, takze vsetci, co pred nimi varujeme sme blbci a taketo soferovanie je bezpecne?
Ps: §3/2/a zc 8/2009 o cp...
Bum a ides sediet

0vecka

Jax a preco si myslis z ty a kycera mate patent an rozum? presne na to su zakony aby nejaka vyssia instancia rozhodla... narozdiel od vas je ta vyssia instancia aj zodpovedna ked toto nariadenie sposobi skody...

ked to prezeniem tak kludne tu mozem vypisovat a urazat vsetkych co vobec sadnu za Volant lebo je to moc nebezpecne a ohrozuju tym cely svet...

netreba

A čo povie policajt to je sväté, no kde ostal zdravý rozum? Uvediem príklad, známa mala priateľa policajta, na otázku prečo si nezapne pás, odvrkol, že však načo, však som policajt, ach...
Tu nejde o vyhlášky, príkazy, zákazy, ale o to, že v nevhodnej obuvi ohrozujete ľudské životy, nie len vaše, ale aj životy tých druhých a pre zakladateľku to platí dupľom, keďže je ešte neskúsená vodička.