Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Hrozne sa bojím, ale je to môj sen odmalička

Príspevok v téme: Hrozne sa bojím, ale je to môj sen odmalička
elalala

Ahojte. Mám 20. Idem na plastiku - operácia uší - korekcia tvaru. Nikto o tom z mojej rodiny, známych, ani kamarátov nebude vedieť. Kamaráti a známi o tomto probléme nevedia, už 20 rokov ho ukrývam, vôbec nemôžem nosiť vlasy vypnuté, je to peklo, ten kto nezažil - nepochopí. Idem úplne sama k cudziemu človeku, do inej časti SVK, u kt. budem mesiac bývať, kým sa to prelieči. Rodičom som povedala, že idem na brigádu robiť animátorku do tábora. Na túto operáciu som si zarobila minulý rok brigádou v zahraničí. Tieto peniaze všetky miniem (lebo ani ubytko a strava nebude zadarmo), čiže neviem čo im poviem, ked prídem a budú čakať, že som si zarobila a pritom všetko miniem. Moji rodičia sú proti akémukoľvek zásahu do tela. Vedia dobre, že ma to trápilo a trápi, ale tvária sa, že nič nevidia. Ale hlavne že ked mal brat akné, tak robili všetko možné aj nemožné, aby mu s tým pomohli (za čo ich neodsudzujem, ale nechápem, prečo nerozumia mne, ved čo, ja by som mohla žiť aj s hrbom a oni by povedali, že tak to ma byť!!). Mám z toho dobré komplexy a nešla by som nikdy na operáciu prs (aj ked mam Ačka), ani na žiadny botox a pod. sprostosti, ale toto je dnes fakt bežne a verím, že mi to úplne zmení život, na koľko ho mám poriadne obmedzený vdaka mojim ušom. Ale mám aj obavy, čo to bude za človeka, z operácie, bolestí, možných komplikácii a hlavne z toho, že nikto nebude stáť pri mne ako morálna opora, Nerada takto klamem, ale musím. Asi ma tu odsúdite, ale je mi to jedno. Vy by ste na mojom mieste urobili to isté a možno už aj skôr. Napíšte prosím, čo si myslíte vy. Ďakujem.

pravy obranca

LindaElfskeUsko....jedinecny?nieco ti poviem aj ja chod to vysvetlit tam vonku do reality a spolocnosti a dajmi vediet ako si pochodila:)......ivka06..dakujem za hejt:)milo ma to potesilo kedze mi to nerobi nic lebo netrpim zakomplexovanim:)co som zac?som normalnym realistom ktory brani dievca lebo viem co to je ist za uspechom:)5 rokov? ano tvrda makacka v posilovni..ale furt lepsie 5 rokov ako cely zivot:)dakujem a zelam krasny den a vela uspechov:)..elala nezastavuj a chod za svojim cielom:)

Ivka0o6

Inak by ma celkom zaujimalo, co je ten obranca zac. Akoze na jednej strane sa ani necudujem, ze je taky zakomplexovany na svoj vyzor. Ved to ako musel vyzerat, ze 5 rokov sa dostaval na normalnu postavu? Ale to ze si sa o seba nestaral a zle si vyzeral neznamena, ze ludom ine LEN o krasu. Ano, musis sa pacit, aby si zaujal, ale ked budes debil, aj tak ta chciet nebudu. Prepac, ale keby sa o seba staras aspon trochu a nezanedbavas sa tak, ze 5 rokov sa daval dokopy, babam by si sa viac pacil a nikto by sa ti nesmial, co predpokladam aspon, ze niekto urobil.
Su aj zeny aj muzi, ktori su podla nas skaredi a pre inych su najkrajsi. Su zeny a muzi, ktori su pri sebe a niekomu sa nepacia, ini sa do nich zamiluju. Su zeny a muzi, ktori su chuducki a niekomu sa nepacia, druhi z nich padaju do kolien. Je to vzdy vec vkusu. A ty ked budes kazdemu tlacit do hlavy, ze je nejaka norma, do ktorej ked nepatris, nikto ta chciet nebude, dost ta lutujem, lebo je to hlupost. Naozaj. Ked citam tvoje nazory, velmi ta lutujem.

LindaElfskeUsko

Aj ja mam take uska :) Ale nikdy ma to netrapilo. Ked som bola na zakladnej skole, lekar posielal mojich rodicov, aby mi to isli dat plasticky napravit. Dakujeeeeem im, ze to nespravili. Nevadi mi to. Naopak, mam ich rada a nikto ich nikdy neriesil. Ja to mam po mamine :) Ani ona s tym nemala problemy. Tiez mi jedna kamaratka hovorila, preco vzdy na fotke mam tak vlasy, ze mi trci ucho. Ale staci povedat, ze tebe sa to tak paci a ludia daju pokoj. A ano, aj frajera mam. Aj velmi pekneho a sebavedomeho a nie ako si to ty predstavujes, ze kvoli tomu skoncis s nejakym Kvasimodom :) Ja mam rada aj fantasy, takze si aspon mozem hovorit, ze som z casti ako elfka :D Ani teraz na vyske nikto nic nehovori. Ja neviem, ludia to beru normalne ako napr velky alebo krivy nos, nesumerne pery, oci od seba...(nehovorim, ze je to skarede, len ze kazdy ma nieco, co sa jemu alebo druhym nemusi pacit). Ty si iba zbytocne nahovaras hluposti a nedas si povedat.

Pravy obranca, takze ked mam teraz take usi, som skareda a nikto ma nebude chciet, lebo na vyzore zalezi najviac? ;) Nieco ti poviem, cloveka robia krasnym aj taketo veci. Jedinecne veci. Ale to ty nepochopis.

Lenka4389

A ani neskusaj povedat, ze je to zlozite. Trocha treningu a za tie roky si uz musela mat x ucesov, co ti usi zakryju. Aj take, ktorym vietor neuskodi. Ale to by bolo zlozitejsie ako sebalutost, ze? A vyplakavanie a prosenie o pozornost a komplimenty, ktore aj tak zhodis zo stola

Lenka4389

Co takto prestat sa lutovat, spravit si cop a ist medzi ludi? Chod niekam a pozeraj ako reaguju. Alebo sa ich opytaj. Ale ked tu budes skucat a stale tocit to iste, svoj problem (uplne zbytocny a vymysleny) nevyriesis. A je xy ucesov, ktore ti usi zakryju. Len ty iba tahas na seba pozornost a chces, aby ta ludia lutovali.

Filip TT

www.youtube.com

R:Tuhle písničku chtěl bych ti lásko dát
Ať ti každej den připomíná
Toho kdo je tvůj, čí ty si a kdo má rád
Ať ti každej den připomíná

Kluka jako ty hledám už spoustu let
takový trošku trhlý míjá
dej mi ruku pojď půjdeme šlapat náš svět
i když obrovskou práci to dá

R:

Fakt mi nevadí, že nos jak bambulku máš
Ani já nejsem žádnej ideál
Hlavně co uvnitř nosíš a co ukrýváš
To je pouto co vede nás dál

R: