Hrozne sa bojím, ale je to môj sen odmalička

Príspevok v téme: Hrozne sa bojím, ale je to môj sen odmalička
elalala

Ahojte. Mám 20. Idem na plastiku - operácia uší - korekcia tvaru. Nikto o tom z mojej rodiny, známych, ani kamarátov nebude vedieť. Kamaráti a známi o tomto probléme nevedia, už 20 rokov ho ukrývam, vôbec nemôžem nosiť vlasy vypnuté, je to peklo, ten kto nezažil - nepochopí. Idem úplne sama k cudziemu človeku, do inej časti SVK, u kt. budem mesiac bývať, kým sa to prelieči. Rodičom som povedala, že idem na brigádu robiť animátorku do tábora. Na túto operáciu som si zarobila minulý rok brigádou v zahraničí. Tieto peniaze všetky miniem (lebo ani ubytko a strava nebude zadarmo), čiže neviem čo im poviem, ked prídem a budú čakať, že som si zarobila a pritom všetko miniem. Moji rodičia sú proti akémukoľvek zásahu do tela. Vedia dobre, že ma to trápilo a trápi, ale tvária sa, že nič nevidia. Ale hlavne že ked mal brat akné, tak robili všetko možné aj nemožné, aby mu s tým pomohli (za čo ich neodsudzujem, ale nechápem, prečo nerozumia mne, ved čo, ja by som mohla žiť aj s hrbom a oni by povedali, že tak to ma byť!!). Mám z toho dobré komplexy a nešla by som nikdy na operáciu prs (aj ked mam Ačka), ani na žiadny botox a pod. sprostosti, ale toto je dnes fakt bežne a verím, že mi to úplne zmení život, na koľko ho mám poriadne obmedzený vdaka mojim ušom. Ale mám aj obavy, čo to bude za človeka, z operácie, bolestí, možných komplikácii a hlavne z toho, že nikto nebude stáť pri mne ako morálna opora, Nerada takto klamem, ale musím. Asi ma tu odsúdite, ale je mi to jedno. Vy by ste na mojom mieste urobili to isté a možno už aj skôr. Napíšte prosím, čo si myslíte vy. Ďakujem.

Filip TT

pravy obranca - samozrejme, ze by som ich bozkaval. Uz len preto, ze mi na nej zalezi a nechcem, aby sa trapila. A velmi by ma mrzelo, ze mi neveri, ze ju lubim. Toto poznam dobre. Dievcata maju rozne komplexy z nejakej drobnosti na sebe, hoci celkove su krasne. Vela dievcat to ma. Moja manzelka mala tiez take nieco....

pravy obranca

ja sa do teba nenavazam ani neurazam vsetko je v ramci nazoru....uz ked tak argumentujes tak si ju videla?ci len vychadzas stych fotkach?

neviem111111

kazdy ma na sebe nieco, co sa mu nepaci. to je uplne prirodzene. okrem toho som jej sem neraz napisala, ze chapem ze je to o jej vnutornom pocite a ze kedze jej to kvoli tomu brani v normalnom zivote, tak nech to teda asi podstupi a este som jej aj zazelala stastie pri vybere lekara, tak sa tu laskavo do mna nenavazaj. jej usi su uplne normalne, mam pravo si to mysliet.

pravy obranca

neviem111111...o peniaze tu vobec nejde...lebo je mlada este ich zarobi...co sa tyka operacie to uz musi sama najst dobreho chirurga atd to je uz na nej...ale pacia sa mi cielavedome zeny samozrejme vsetko zmierou....a ona uz bude vediet co robi...ale odmietam ten nazor ze priat tak ako je....lebo princ napisaj velmi pekne Doba je zla zakerna a niektory ludia su zakerny a smeju sa...JE DOBRE OTOM PISAT KED SAMI NEMAME TAKY PROBLEM ZE?TAK KU POCHOP!!!!

neviem111111

pravy obranca, mozem jej radit cokolvek chcem, keby si si precital vsetky moje komentare prisiel by si na to, ze som jej radila aj ohladom operacie. ale narozdiel od teba asi vidim problem tam kde je, a nie tam, kde si ho ona vymyslela. pretoze problem je len jej v hlave. a urcite by bolo lepsie, keby samu seba prijala a naucila sa mat rada takou akou je, nez aby vychadzovala hrbu penazi za kopu bolesti a neisty vysledok. A ten experiment som navrhla preto, ze keby to vyskusa a uvidi, ze ludia po nej nehadzu odpadky a nikto si jej usi vobec nevsima, mozno by si uvedomila ze prehanala a operaciu si rozmyslela. a mozno nie, aj to je v poriadku, je to jej vec a jej telo.

pravy obranca

neviem111111..preco ju presviedcas o opaku?ty jej vidis do myslienok?podla teba ma behat po inych mestach ako sialena a davat gumy po hlave ako blazon?ja nechapem take zeny ktore nedopraju anepovzbudia...dievca je OBMEDZENA A CIELAVEDOMA NECH SI TO SPLNI.... a nie behat po mestach jak sialena kde ju nikto nepozna...ja to nerozumiem...

neviem111111

vyspala som sa na to a pozrela opat tie fotky, tym usiam vobec nic nie je. strasne nechapem, preco si si vsugerovala, ze by ta za ne niekto pomaly upalil, keby si das gumku do vlasov. vies co si skus vyskusat? ked vravis, ze sa po tebe normalne chlapci aj obzru. chod do nejakeho ineho mesta kde nikoho nepoznas. uprav sa normalne ako zvyknes, ale daj si vlasy do gumicky. a uvidis, ci sa na teba budu chlapci nadalej normalne usmievat lebo sa im pacit, alebo ci na teba budu ukazovat prstom a pytat sa ta z ktorej planety si prisla. garantujem ti, ze 9 z 10 ludi si ani len nevsimne to, ze mas tie usi o cosi spicatejsie (pretoze su stale uplne normalne) a aj ten desiaty co si to vsimne ti to ake mas netypicke usi povie najskor ako kompliment..

neviem111111

elala, je mnozstvo ludi, ktori v gumickach vonku nechodia, toto mi pripada ako dost zvlastny nazor. a to ze ti tu nejaky troll vypisuje blbosti si nevsimaj, tie usi su uplne normalne a aj keby si tu gumicku das, tak ta za to nikde neupalia. Vztahy a laska nie su len o vyzore. Ked ta niekto bude mat uprimne rad preto aka si a bude si vazit vztah co je medzi vami, ani sa nad nejakymi blbymi usami nezamysli.

pravy obranca

DomiDomi..tak by su ju mala povzbudit za to se citi obmedzene atd....a ty len moralizujes lebo tvoja kamoska hento ty tamto a neviem co....ps ak si zena samozrejme