Najlepší bio makeup?

lilana000

myslite si, ze je vhodny aj pre mastnu a aknoznu plet? mam s nou strasne problemy a zatial som nenarazila na make up, ktory by mi sadol a plet by sa mi po nom este nezhorsila

Aurina

@Jarunka12 - tento odtieň make upu, od AnneMarie Börlind, čo máš, tak je veľmi taký, že tmavý? Nemáš problém pri ňom nejako s tým, či dobre zakryje nedokonalosti pleti?
@Mirrrka - fakt "super", človek ani nevie, čo na seba dáva dlhé roky. Konečne sa aj mne začínajú otvárať oči. Budem musieť zrejme vyhádzať celú kúpeľku a zbaviť sa tej chémie, čo mám v poličkách.

ZemanuelaZ

aurina to je otazka, na ktoru je tazke odpovedat. Osobne by som tieto veci ani neriesila, nezamyslala sa nad nimi. Naco. Ked mam moznost vybrat si kozmetiku podla svojho gusta a presvedcenia, tak si vyberiem a nebudem riesit preco ostatna je plna chemie alebo daco take.

Jarunka12

U mňa bol výber make upu tiež obrovský problém. Teraz používam make up od ANNEMARIE BÖRLIND už asi pol roka a sedí mi. Ale kým som sa zorientovala v tom, že čo je pre moju pleť dobré, čo nie, tiež mi to trvalo rovnako ako aj vám kočky. Ja si dodnes vyčítam, že ako pred rokmi som starostlivosť o pleť zanedbala, ale s tým čo bolo už nič neurobím. A snažím sa jej to teraz vynahradiť. :)

Aurina

@Mirrrka - lenže potom mi nejde do hlavy prečo tí výrobcovia používajú na vôňu rôzne parfumy a podobne, keď aj prírodné zložky pekne voňajú aspoň teda podľa vašich slov?

urbanovicova

Martinka229

Ahoj, túto značku make upu používam už vyše roka a doposiaľ som nemala problém. Ja som si vyberala make up najmä podľa zloženia a hlavne aby nebol testovaný na zvieratách, pretože to ma vie nahnevať najviac niečo také. A potom som sa cez známu dozvedela o tejto značke, tak som si ho kúpila a odvtedy som iný ani nemala. Predtým som mala problém aj s tým, že mi nedržal na tvári make up dobre, že sa mi robili také fľaky, teď už ee.

Dan_ia

@Mata97 To je sice fajn, ze to pouzivas, ale ak dobre viem, tak tato znacka nema dekorativnu kozmetiku. Aspon teda u nas ju nedostat. Takze myslim, ze to nie je moc dobrou volbou. Ked uz nieco riesim prirodne tak bolo by dobre aby vsetko bolo jednej znacky ako starostlivost o plet tak aj dekorativna kozmetika.

ZemanuelaZ

mirrrka tiez som jej to pisala, prirodny by som povedala, ze casto vonia aj krajsie ako tie rozne aromaticke, chemicke make upy, kremiky a podobne. A aspon tieto prirodne aromy, prirodne vone, nedrazdia plet, ze su proste aj pre to telo, pre tu plet prirodzenejsie ovela viac ;)

Mata97

Ja mám rada značku Biora. Bio kozmetika je celkom drahá, na stránke Pilulka zvyknem pozerávať či tam niečo nemajú práve a používam aj túto stránku keď chcem zľavu -odkaz odstránený-