Najlepší bio makeup?

Dienda

Marunka neviem či je správne, že ak má na to chuť :) Skôr by som povedala, že ak chce udržať svoju pleť v dobrej kondícií. Pružnú a pevnú. Pretože práve o to podľa mňa ide, aspoň teda mňa toto priviedlo k prírodnej kozmetike, že som chcela pomôcť svojej pleti a nie jej zbytočne ešte škodiť.

Martinka229

dan_ia to mas pravdu, chcela by som si viac zistit o tom make upe, co nadka posielala, ze co to je zac, nech si trosku rozsirim obzory, len po pravde som o niecom takomto, myslim o znacke este nepocula, takze ma to dost prekvapilo, zrejme v tomto smere bude viac veci pre mna novych :O

ZemanuelaZ

dan_ia ono to vsetko jedno s druhym so sebou suvisi, nie je to len o tom, ze kupim si bio make up a mam vystarane, ze moja plet bude skvela, ked uz tak je potrebne vsetko prisposobit tej pleti, ked uz sa rozhodnem, pre prirodny make up, tak uz potom aj ten krem, o ktorom som pisala v predoslom komentari by mal mat nalepku prirodny, nech to spolu funguje, ladi alebo ako by som to nazvala :)

ZemanuelaZ

nadka38 ved toto je vec, ktora mi nesla do hlavy. Osobne pravidelne pod make up pouzivam aj krem, nerozumiem tomu ako to moze niekto robit tak, ze sa namaluje bez nejakeho podkladu, ale tak toto je uz kazdeho osobna vec. Avsak tiez ten krem by nemal byt hocijaky, pretoze mnohokrat sa to nezda ale aj krem moze narobit sarapatu s pletou :(

Dan_ia

@ZemanuelaZ Presne ako pises, aj to zmytie, to cistenie tej pleti je velmi dolezite. Aby plet bola cista vecer, na noc.
@Martinka229 No jedine tak sa k tomu dostanes, ze budes si zistovat a hladat a velmi vela citat. Pretoze ked budes len vyckavat, tak sa k nicomu nedopracujes :)

Martinka229

dan_ia obavam sa, ze to este bude beh na dlhe trate, kym sa dostanem k niecomu, co mi bude sediet a vyhovovat, ale tak co musim zacat patrat po moznostiach dalej a najma to zlozenie no.
nadka38 citam aky makeup ty pouzivas, je prirodny? nemyslim akoze prirodny, ale mam na mysli kvalitny prirodny, ze aj jeho zlozenie hovori o tom, ze je prirodny :) aby sme si rozumeli, lebo ako uz som ti pisala, tak sa chcem vystrihat uz nejakej nekvalitnej kozmetiky

nadka38

Zemanuela samozrejme, ze pod makeup proste krem ist musi, aj ked ano nie kazda zena to dodrziava, ale podla mna ten krem pod nim ma velky vyznam a aspon sa plet tak nezatazuje a je o nu lepsie postarane ako keby si si dala len cisto makeup.. ;) Ja pravidelne uz pouzivam prirodnu kozmetiku aj kremy, aj dekorativnu kozmetiku a vsimam si, ze moja plet to znasa lepsie... :) Aj ked samozrejme, ze treba si vyberat podla toho aka je plet, lebo to dost vsetko ovplyvnuje, ja pouzivam make up od Dado Sens, ten mi upokojuje pokozku a mam ju taku hladku, co u mna kedysi nebolo aby som mala hladku plet, ked som pouzivala kadeco ine... :)

ZemanuelaZ

dan_ia myslim, ze si to dobre nazvala, ze aby nezatazovalo zlozenie plet. Najhorsie je, ked mame makeup, ktory je zlozenim velmi narocny pre plet a ked este aj vecer pred spanim ho nedame z pleti dolu a neulavime jej. To je podla mna to najhorsie, co mozme pleti urobit :/

Dan_ia

@Martinka229 Samozrejme, ze aj o type pleti. Ono povedala by som, ze je to taka splet veci, na ktore sa treba zamerat pri vybere. Dolezita je plet, aka je. Ci je sucha, zmiesana, mastna. Ci s nejakymi aj problemami ako je napriklad akne a podobne alebo nie. A samozrejme zlozenie aby nejako nezatazovalo plet :)