Najlepší bio makeup?

ZemanuelaZ

bettergirl tomu celkom nerozumiem ako make up moze byt zaroven aj ochrannym kremom. Ak spravne rozumiem, myslela si to tak, ze nie je potrebne poden davat nejaky iny krem, ci zle som to pochopila? Ak som to dobre pochopila, tak si myslim, ze sa mylis pretoze pod kazdy jeden make up by mal nejaky ten krem ist. A nie teda len nejaky. Je dost podstatne aky.

nadka38

Ty si to nemyslis... Ale pisem, ze su ludia, zeny, ktore si to myslia... Ale tak na niektore veci proste clovek prichadza az casom, vekom a skusenostami... Ano mali by sme tomu venovat viac pozornosti, ale vacsinou, ked mame nejaky problem na pleti, tak si to vieme odovodnit a ani len by nam nenapadlo, ze problem moze byt v kozmetike, ktoru dennodenne pouzivame...

Aurina

@Mirrrka - nevhodnými zložkami máš čo na mysli? Nejaké chemické zložky? Odtieň a krycia schopnosť to mi je jasné, že budem musieť riešiť, ale mala som na mysli presne toto. Aby make up nejako neškodil mojej pleti, aby bola zdravá aj keď sa budem každý deň maľovať :)

bettergirl

Ahoj ak chceš ja mám v ponuke 100% prírodný mejkap hlavnou zložkou je aloe vera. Používam ho aj ja a zaroveň funguje aj ako ochranný krém.
Ak máš záujem môžeš mi napísať na mail mala.baska97@gmail.com vzorku môžem poslať poštou. :)

ZemanuelaZ

mejkapinaa prirodny znamena prirodny, ano niektori vyrobcovia si mylia pojmy s dojmami, ale to uz je na inu debatu. Kvalitna prirodna kozmetika je fakt prirodna a ako pises nie je takymto sposobom testovana, ale tak kazdy si zakladame na nieco inom pri roznych dilemach a rovnako je to asi aj teraz :)

Martinka229

mirrrka je mozne, ze vsetky tieto rozne zlozky ako parabeny a podobne mi zacali sposobovat problemy s pletou?
nadka38 osobne si nemyslim, ze je to len nejaky vystrelok, ale ludia aspon teda ja som to teraz aj na sebe postrehla, ze kym nie je problem, tak neriesime nejake zlozenie, co ten make up obsahuje a mozno prave to je chybou a mali by sme sa viac tym zlozkam, zlozeniu venovat :/

Mirrrka

Aurina, pri vybere vhodneho make-upu treba riesit aby bol vhodne zvoleny na typ pleti, vhodny odtien aby vyzeral prirodzene a kryciu schopnost. Niekomu staci mensie krytie, niekto potrebuje silne krytie. A urcit ja by som si dala pozor na nevhodne zlozky, ktore skodia pleti aj zdraviu.

Aurina

@Mirrrka - takže nejako iné veci netreba riešiť pri výbere makeupu a takýchto veciach? Len to, či mám suchú pleť alebo naopak mastnú? To je všetko? To by teda malo byť akože kľúčom k tomu aby som si dokázala vybrať správny makeup, ktorý by mi vyhovoval?

mejkapinaa

Pre mna nieje dolezite len to aby bol mejkap prirodny a bio, ale tiez nesmie byt testovany na zvieratach...prirodny niekedy znamena,ze popri chemii obsahuje par bylin...takze tak...