Najlepší bio makeup?

Dream on little dreamer

Mne zatiaľ najviac vyhovuje Hypersensitive make-up pre citlivú pokožku od Dado Sens, ale kombinujem ho s tekutým minerálnym make-upom od Alverde a táto kombinácia mi maximálne vyhovuje. Dado sens make-up má takú konzistenciu, že sa krásne prilnie k pleti, nevytvára žiadnu masku, splýva mi s pleťou a aj farebne, asi ako prvý make-up vôbec.Tiež mám svetlú pokožku, používam odtieň Natural. Na prepúdrovanie používam minerálny make-up od ZAO, ten je úplne úžasný. Vyskúšala som aj tekutý make-up ZAO, nebol zlý, ale tento Dado Sens mi vyhovuje oveľa viac.
Hydratačný make-up od Annemarie Borlind rozhodne nekupuj, je to najhorší make-up, aký som kedy vyskúšala, absolútne nepoužiteľný. Kupovala som ho cez internet, takže som ho predtým neodskúšala a bolo to vyhodených 20 eur, doteraz ho mám celý. Je neroztierateľný, hneď sa žmolkuje, proste totálna katastrofa. Rovnakú skúsenosť s ním mala aj pani predavačka v jednej kamennej predani s bio kozmetikou.

zuzi74

Vyborny prirodny make up je od Annemarie Borlind. Ja pouzivam ten anti-aging. Krycia schopnost je stredna. Mam zmiesanu plet a aj ked obsahuje olej, je pre mna vyhovujuci, lebo mi ju nevysusuje, co vela make up-ov robi. Moja plet je tiez dost svetla, ale odtien neutral este ujde.
Ma aj hydratacny make up, ale s tym skusenost nemam. Pisu, ze ma optimalne krytie, takze moze byt tiez stredne. Tam je aj bledsi odtien ivory. Ten by som tiez rada vyskusala.

alena.pilatova

ja pouzivam skvely aloe moisturizing lotion od Forever, Je vhodny pod majkap, obsahuje kolagen, zabranuje starnutiu a je vhodny i na telo. je naozaj skvely. odporucam
ak mate zaujem kontaktujte ma na fb alena dulovcova pilatova, alebo na t.c 0907 81 91 76
pekny vecer alena

Dandy Key

Tamarka ved prave taky hladam...mam to v popise prispevku..zrejme si necitala...ja chcem vedieť konkretny - značku

Dandy Key

ku kozmetičke nechodím...a oni bio s bio makeupmi určite nerobia...mám zmiešaný typ pleti...najlepšie na vodnej baze aby neupchával póry a aby hydratoval