Ako si najst prveho milenca ?

Príspevok v téme: Ako si najst prveho milenca ?
samastale

Ahojte ma po 20ke a este som nemala chalana. Mam trochu problemy s komunikaciou ale uz je v pohode. Ide o to ze sa asi neviem spravne sa bavit s chalanmi. Teda zda sa ze sa im pacim ale nikdy sa o nic nepokusia ale vobec nic. Uz som z toho zufala. Moze to ze som este panna nejako ovplyvnit moju komunikaciu s chalanmi? Teda ze na mne nie je vidno ze ich chcem? Alebo neviem vyjadrit co citim a vyhodnotit ze nieco chcu? Lebo v mojom veku uz baby maju sjusenosti. Ked sledujem ako sa bavia s chalanmi tak im davaju ony najavo co chcu ze maju zaujem. Bola som buchnuta do jedneho chalana a bavila som sa s jeho kamosmi a flirtováa. Ale tych som nechcela vsetko bolo na normalnej urovni neslo mi o to ho provokovat ale zapacit sa kamosom. S nim to nevyslo. Hovorila dom kamoske ze s timi chalanmi som sa bavila bez zabran a ani ti ma za frajerku mechceli. Pri tom som sa im pacila a dobre sa so mnou citili abradi bavili. A ona mi povedala ze bolo vidno ze ani ja ich. A ja som sa cely cas bala ci s nimi neflirtujem az prilis aby si nenamyslali ze ich chcem. Lebo sa bojim ze si chalan bude mysliet ze ho chcem a bude sa mi smiat.
Myslite ze by mi pomohlo keby som s nejakym parkrat spala? Ze by som uz potom vedela ako na chalanov?
Len to je tiez problem lebobja sa ani k tomu neviem dostat aby aspon to nejaky chcel. Ale naozaj poradte mi prosim asi som nemozna.

kanite

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

alex alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK PRE ŽENY, PROFESIONÁLNY GIGOLO, MILENEC PRE DÁMY, MLADÝ ZAJAČIK, DON JUAN, TANTRA MASÁŽE, BRATISLAVA

adr1a.

A este nieco. Messje to vystihla s tym deckom....

PS: Co po krase ked je miska prazdna? Prepac, ty mi ako take teliatko osprostene pripadas. Akoby si bola pod istou hodnotou IQ. Ty si emocionalne zaspala v mladsom skolskom veku. Vsak decka v tomto veku maju kazdu vetu opytovaciu. Same otazky. Pozri si svoj posledny prispevok. Vsak same otazniky otazniky otazniky. Si normalna?? No zrejme nie. Ak sa takto rozpravas a pytas na "normalne" veci aj tych chalanov tak sa nediv ze len na teba cumia. Ved nechapu ci si z nich robis dobry den, si z inej galaxie alebo si fakt tak prosta prizemna

adr1a.

Stalesama. Jax ti dobre napisal.
Ty to svoje zufalstvo zo seba priam vyzarujes. Nestaci ze si pekna, vsetky sme predsa kraasne)) A prestan sa lutovat. Nik nema uzasny zivot nonstop. Ale ludia to napokon prekonaju, bojuju snazia sa, chcu to zmenit. Musia.Ty len fnukas a lutujes sa ako male decko. A vobec nic si si nezobrala nepochopila z mojich predchazajucich slov prispevkov. Ty si uplne tak zmagorena tou predstavou tuzbou po muzovi, ze ti to az vymlelo mozog, triezve uvazovanie a nadhlad, istu zivotnu lahkost ktoru by si mala v sebe mat. Sa spamataj. Ak ty sama nevies byt sama so sebou stastna spokojna vyrovnana ai tak ake zazraky cakas od druheho cloveka?? Tymto pristupom skor padnes na hubu nez najdes stastie lasku spokojnost. Zmen sa. Nik iny to za teba neurobi. Makaj na sebe. A az ked ty samu seba zacnes milovat taku aka si, so svojimi kladmi aj zapormi, vazit a ctit si samu seba, byt stastna spokojna vyrovnana radostna, tak tym prilakas pritiahnes do svojho zivota tolko ludi vratane muzov, ze az ti to cez hlavu bude prerastat)
Nemysli ako ziskat muza. Tym to vsetko iba zhorsujes. Si ako keby v krcoch, ocakavaniach, vyzarujes iste zufalstvo zo seba. Kasli na to. Smej sa raduj sa, uvolni sa. Maj svoj zivot, svoj vlastny svet, venuj sa niecomu a nejakym aktivitam, maj zaujmy zaluby chodievaj von, uzivaj si zivot, smej sa a bud stastna. Svet nema slzy rad. Beztak je ich vsade dost

Messje

Nic nesil
Bud kamaratska.Pokial sa s tebou rozpravaju a maju temu,bud vdacna za to. Nemusis mat hned frajera.Drz si zatial priatelstva.Zalezi aj na veku tych s ktorymi sa bavis.Aky je tam vekovy rozdiel.Vzdy sa pripoj k teme .... A uuuusmev,uuuusmev ....to je sanca premenenaaa..... :-)

feminis

od niektorych muzov sa cinov nikdy nedockas, budu sa s tebou bavit, flirtovat ale nic ine nedokazu, stale zostavaju na rovnakej urovni. Ja ich volam snilkovia nie muzi cinu.

stalesama

Tak si to este raz precitam.
Ale chalanom sa pacim ale nechcu ma lebo som detska? Len ked sa snazim tvarit ako ostatne ale nejde to vzdy. To im vadi ze som nedospela psychicky? A preto so mnou nechcu nic mat ani sex? Myslela som ze im to je jedno.