Napadli vám niekedy takéto otázky? A čo odpoveď? Pozná ju niekto?

Príspevok v téme: Napadli vám niekedy takéto otázky? A čo odpoveď? Pozná ju niekto?
kozmonautka

Kde končí vesmír? Všetko má predsa svoj koniec a niekde ten koniec musí ale byť? Nič nieje nekonečné? Ak má vesmír svoj koniec, čo je na jeho konci? V čom sa nachádza?
Prečo existuje toľko planét vo vesmíre a len planéta zem je ako jediná obývaná živými bytosťami?
Kto nás stvoril a prečo? Ak existuje Boh, kto stvoril Boha?
Nenudím sa, tymito otázkami sa zaoberám odkedy som dospela. A teraz mám 28 a stále mi chodia po rozume. Stále mi nejde do hlavy kde vesmír končí a čo je na jeho konci. Prečo je taký obrovský a len mi na Zemi žijeme a všade je pusto.
Ďakujem všetkým ktorí sa do témy zapoja. Zdržte sa prosím urážlivých komentárov , typu "ty sa musíš veľmi nudiť" "asi nemáš čo na práci" a podobne. Som za seriózne a uvážlivé názory.
Ďakujem :)

mam56

Zase krivé obvinenie!!! Ja nefičím na žiadnych drogách.
Pozrite sa, ja som si spravil poriadok vo štvrti, kam chodím, aj napriek tomu, že som chorý človek (ktorý má doktorát, mimochodom a ovládam 5 jazykov). Mne nebude odvrávať ani kriminálnik.
Neviem, či také niečo dokážeš ty, kamo.
Mám tam poriadok, o to sa starám, ale stále nás hlásia, lebo sme tam zmiešaná komunita, chodia k nám aj Rómovia.
A čo na tom??? Pána Boha, to keď si niekto spraví poriadok, tak za to mám byť hlásený 15-krát denne, že sme niečo porušili???
Nevidíte do toho, ale pcháte do toho nos.
Vy ste si tam aký poriadok spravili??? Pokiaľ viem, tak nijaký. Naprimer Blava???
Mali by ste ma obdivovať a nie zatracovať.
Ja mám poriadok.
A mimochodom, ty červík, kebyže chcem, tak od zajtra žijem v paláci. Ty mi nesiahaš ani po členky. Ja mám kontakty na takých ľudí, ktorí by ti neodpísali ani na email.
Ty ani nevieš s kým sa bavíš.
Ja už neviem, čo mám na to všetko povedať.
Vy ste plní negativity, vysedávate len na tom po.ebanom FB a chu. viete reálne spraviť.
So what???

Kýčera

Prezývka, Mám nefičí na žiadnych drogách, je to inteligentný, ale chorý človek. A s tou vieru má pravdu! Je viera a viera, to treba rozlíšiť. Aj veriaceho človeka od fanatika. Belgicko sa stáva Belgistanom a deje sa tam to, čo sa deje. Za to môže ten multikuturizmus. Je mi to veľmi ľúto, čo sa tam a inde deje, tých nevinných mŕtvych, ich rodiny,...ale my tu na Slovensku žijúci veriaci s tým nemáme nič spoločné, či?

mam56

Prirovnať moju vieru k viere akú majú extrémisti, považujem za riadnu špinavosť a za riadne podlé. Vieš, ja ti to poviem otvorene. Ja som už v tejto našej negativistickej spoločnosti zvyknutý na všetko.
Vôbec to nie je len o tom, čo sa deje vo vysokej politike. Je to aj o tom, čo sa deje medzi bežnými ľuďmi. Proste ohováranie, hlásenie, udávanie, kydanie, obviňovanie.
Mám šťastie, že tak často nepozerám televízor, lebo si myslím, že práve toto ľudí takto "vylaďuje" na negatívnu nôtu.
A poviem Vám ešte jednu vec. Ešte raz budem musieť počúvať reči o tom, že ste nás nahlásili za to, že si robíme opekačku, tak sa budem priamo sťažovať u ministra Kaliňáka. Keď vám drbe na kompletku, tak je to váš problém a nie môj.
Povedali nám, že polícia musí riešiť každé udanie. Áno??? Aj keď sa to x-té udanie týka tej istej veci???
Nemajú tí ľudia komu volať, tak volajú na políciu, aby mňa a mojich kamarátov udávali??? Pre nič??? Je zakázané sa stretávať, spraviť si opekačku a zahrať si na gitare?!
Uvidíme koho to prestane baviť skôr. Mňa to baviť neprestane.
Ja som bol hlásený každý deň, že som chodil na pivo na motorke. Bože, aký ste dôsledný...

Kýčera

Čo je s vami, chlapci? Došla energia, trpezlivosť, či argumenty? Alebo čakáte zasa na nejakú ženu, kt. uvedie veci na prvú mieru a vieru? Tak ako s tým kohútom? Posielam niečo na povzbudenie a dúfam, že sa chytíte :

www.youtube.com

Prezyvka055

Filip TT -> to radsej ani nespominaj lebo len dokazujes aka vlastne viera je primitivna vec.

PS ludia nech radsej robia nieco prospesne ako len ostavat pri tom vereni a viere. Takych veriacich sme tu vcera mali napriklad v belgicku. Nie dakujem.

Filip TT

Radšej to nechajme tak, myslím, že je jasné, čo sme chceli povedať. To, či zámer existuje alebo nie, je práve otázkou viery.

Prezyvka055

Filip TT -> musim ta sklamat, voda nevrie preto ze chces caj, mam sa tu rozpisovat preco voda vrie?

Niekedy mam pocit ze tu prispievaju ludia ktory nechodili ani na strednu. Mas trochu pokryvene vnimanie sveta imho.

Filip TT

Jasne, keď dáš variť vodu, zovrie. A zámer je ten, že chceš čaj. Dal si tú vodu variť kvôli čaju.

Keby mala voda vedomie, mohla by sa pýtať: prečo vriem? Prečo sa mi to stalo, že vriem? Vareška ateistka by jej odpovedala: To sa tak stáva, keď pod niekým horí plyn. Veriaci nožík by jej povedal: Pán chce, aby si bola čajom.