NOVINKA: Emailové notifikácie

Príspevok v téme: NOVINKA: Emailové notifikácie
Macca

Od marca sme pre vás spustili na fóre novú funkciu – ODOBERANIE EMAILOVÝCH UPOZORNENÍ. Už vám neujde ani jeden príspevok. Emailom vás totiž upozorníme vždy, ak v téme, ktorú chcete sledovať, pribudnú nové príspevky.

Funkcia je prístupná pre všetkých prihlásených užívateľov. Nájdete ju v podobe tlačidla - Odoberať upozornenia emailom - umiestneného vpravo hore v každej téme.

Ak si neželáte dostávať upozornenia emailom, jednoducho si zasielanie zrušíte.

Veríme, že aj prostredníctvom tejto služby sa budete cítiť na našom fóre ešte komfortnejšie.

Messje

Macca
nerozmyslali ste niekedy,ci by tato stranka nemala byt len pre zaregistrovanych ludi?Mail ma uz dnes predsa kazdy.Aspon by sa predislo urazajucim a ponizujucim prispevkom vo vela temach,kde jeden pisatel strieda nicky a malo by to tu slusnejsi charakter.Ak chcem zalozit temu,nemal by som mat predsa problem sa zaregistrovat.Aj tak mam pocit,ze je to tu o par ludoch,kde sa sice zda,ze je tu vela prispievatelov,ale pritom mozno len 10 a len nick iny.Vtedy ma kazdy gule napisat cokolvek a niekedy to ide ozaj do extremov a viac ublizuje ako pomoze.Ja nie som zaregistrovana,ale nemam s tym najmensi problem,keby ma chcel niekto riesit.

ojka

mesacny princ - práveže som tu "roky" nebola, tak to som len dúfala, že to tu je lepšie, ale ked nie, tak zmierim sa s tým, že to ostane zamknuté.... už ako uzná admin za vhodné :)

Mesačný princ

ojka - ja si naopak myslím, že je to tu ešte horšie, ako to bolo a ľudská nevraživosť a závisť, aká tu vládne je na....

ale keď myslíš

ojka

Ahojte,
ospravedlňujem sa, moja prosba je mimo témy.
Macca, mohla by som poprosiť o odblokovanie mojej témy "prečo ešte nespíte?", aby mohli do nej prispievať všetci užívatelia a nie len registrovaní? Myslím, že sa to tu za ten čas už ukľudnilo a zámok už nie je potrebný :-)
Ďakujem

Messje

Zase to cely vikend blblo Maca.Po odoslani prispevku...,odosiela velmi dlho, sa zrazu objavi ze nastala chyba pri odosielani a admini na tom pracuju.Preto ludia posielali znovu,pretoze po takomto ozname clovek pochopi,ze sa prispevok neodoslal.Ludom odisiel jeden prispevok aj 5x.

Macca

matway tvoja obalocka je na programe. Nemusis sa bat, ze sa na teba zabudne. Len to nie je pre nas vysoka priorita.

Filip TT ano aj tak sa to moze stat. Mali sme teraz mensie problemy..